Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Találkozok egy fiúval és...

Találkozok egy fiúval és anyukám is jönni akar velem. Miért csinálja ezt? Én egyedül akarok menni.

Figyelt kérdés
17 vagyok.
2018. júl. 31. 14:16
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#20 Randi
2018. aug. 3. 12:47
 22/23 anonim ***** válasza:
88%

A 8-asnak és a Vele egyetértőknek teljesen igazuk van! Már csak azért is, mert ügyesen oldotta meg. Nem gyertyatartóként állt ott egész nap, hanem nyújtott valamit (reggeli, közös beszélgetés) és utána hagyta a fiatalokat. Így a fiú is komolyabban veszi az egész találkát, és kétszer is meggondolja, hogy hogyan viselkedjen (élesebben látja a határokat). Én is csak biztatni tudlak, hogy dobd be anyukádnak ezt az ötletet, ha a fiú elzárkózik ettől, nincs mit bánni rajta!!! ;)


N

2018. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes dolog ez, egyrészt ciki egy kicsit, másrészt manapság rossz félni mint megijedni. A 8-as anyuka nem csinálhatta rosszul, ha utána a fiú még találkozott a lányával, lehetett volna az is a srác részéről,hogy "köszönjük,ennyi volt".
2018. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!