Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyton megaláz az anyám. Mit...

Folyton megaláz az anyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta megaláz. Idiótának, csúnyának, lustának, dagadtnak, butának tart engem. Ovis korom óta mindennek elhordott már. Testvéreimet sose bántja de engem mindig megaláz. Az orromra köt mindent ami miatt már tényleg lassan elhiszem amit mond és az önbizalmam a béka fenekén van. Mindig azt mondja belőlem nem lesz semmi és senkinek se fogok kelleni. Mikor megkérdezem h ez miért jó neki. Miért szereti ezt csinálni velem azt mondja h mert igaz minden és már megaláztam saját magamat. Folyton lenézően nézz rám és forgatja a szemeit vagy csúnyán nézz rám mint egy féregre amit el kell taposni és nem értem mivel érdemeltem ezt ki tőle. 16/L

2018. aug. 1. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kollégiumi elhelyezésre szeptembertől nincs lehetőséged? Nemcsak anyud miatt, hanem nekem mindig felüdülés új emberekkel lennem, ők öntik belém a lelket akár csak egy poénjukkal. Hátha a környezetváltozás több önbizalmat hordoz magában :) senki nem érdemli meg az eféle bánásmódot.


Tényleg, apud? Ővele nem tudnál beszélni erről, mennyire bánt a helyzet?

2018. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem kellenél
2018. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Két év és tiéd a világ amiről eddig csak ábrándozál.
2018. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Drágám külső szemmel azt mondom a saját hibáit vezeti le rajtad..én úgy tudnék túllépni ezen bárhogy hangzik hogy megpróbálom megérteni miért is viselkedik így igazából..egy biztos nem te vagy a valódi probléma tudd és erősítsd magadban ezt a gondolatot mindig..aztán idővel a távolság talán ráébreszti majd arra mit is jelentesz neki..a testvéreid meg gondolom azért te kapod ezeket mert te vagy a legidősebb..de azt is el tudom képzelni hogy fiatal anyuka aki féltékeny a lánya fiatalságára.. (elnézést ha nem így van csak egy gondolat..)
2018. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!