Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Művész2002 kérdése:

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve tudom hogy nem a saját nememhez vonzódom. El szeretném mondani hogy egy könnyebbség legyen rajtam.
2018. aug. 6. 23:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

8-as, Nem hitte ezt senki az ismeretségi körödben? :O :O Komolyan? :O Te ilyen kelebbarátságban voltál többszáz gyerekkel tinikorodban, a szomszéddal is meg a város túlfelén élő évfolyamtársaddal is? Nem vagy semmi.

Nyilván az emberek ezt nem kürtölik világgá,még a hozzájuk legközelebb állóknak sem szokták elmondani, pláne nem vmi sokadrangú ismerősüknek. De tinikorban normális, hogy az ember keresi a saját identitását, hormonlöket stb, biztos tudod ;) De a legtöbb esetben elmúlik, kinövi az ember, nem foglalkozik vele idővel.

2018. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálam és az én ismeretségi körömben sem volt olyan, hogy "azt hittük" saját nemünkhöz vonzódunk... Nem volt kérdés, hogy hova is vonzódunk :)
2018. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szóval köszönöm a sok választ de volt pár dolog ami az én hibám nem írtam részleteket!

1 én biztos vagyok benne

2 a szüleimmel remek a kapcsolatom amióta van ez a “titok” azóta romladozik és ez egy fő ok hogy elmondjam mert imádom őket

3 nem hiszem hogy elmúlik majd (volt már lánnyal sexuális élményem)

2018. aug. 7. 13:39
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Szexuális. Nem sexuális.
2018. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha már elhatároztad magad, akkor legjobb út az egyenes: "Anya, apa, leszbikus vagyok!"
2018. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha ide, ahol mindenki látja ki mered írni, akkor el mered mondani a szüleidnek is.
2018. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!