Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz fiú szerintetek hány...

Kamasz fiú szerintetek hány éves koráig jön a családjával nyaralni? Vagy hova érdemes elvinni, ami érdekelheti?

Figyelt kérdés
14 eves a fiam, de egyre kevésbé akar velünk és 4 évvel kisebb testvérével jönni.

#család #kamasz #családdal nyaral
2018. aug. 7. 21:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek huszonévesen is jönnek pár napra, együtt döntjük el, hova menjünk. Mindenképp érdemes egyeztetni vele, hogy mit szeretne, olyan helyre menni, ahol van az ő érdeklődésének is valami, horribile dictu közös nyaralást szervezni a legjobb barátja családjával. Neki a 4 évvel fiatalabb tesó most nem igazán társaság (majd pár év múlva az lesz megint), pedig ebben a korban már igénye van rá. Nálunk az a szerencse, hogy nagyon kicsi a korkülönbség a srácok között, ők mindig jól elvoltak egymással is. Esetleg apukát érdemes még arra biztatni, hogy csináljon a nagyfiúval közös programot nyaraláskor, menjenek együtt snorkelezni, búvárkodni, túrázni, jetskizni, vagy raftingoljatok családostul, stb, stb. Nincs azzal baj, ha van egy-két külön program a különböző érdeklődésű családtagoknak.
2018. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
14%

Én jelenleg 22 vagyok és még most is kiverik a dilit, hogyha azt mondom bocs nem, más programom van. :D

De szerintem általánosságban nem jellemző ez amit írsz. Tehát oké, ha nagyon nem tudtok egy időpontba szervezkedni, neki programja van, azt mondom oké. De ha mostantól minden egyes programnál kiverné a dilit, hogy ő nem jön családi nyaralásra, akkor biztos lenne hozzá egy két keresetlen szavam. A 14 éves az még azért kb. gyerek. Ha azt mondod megy veletek akkor megy. Ha jófej vagy és tényleg programja van, akkor még azt mondom oké, engedd oda. :)

2018. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
53%
mi családilag legolandbe mentünk az 16 éves fiam is élvezte ,de egyedül nem maradhat az biztos egy 14 éves gyerek .
2018. aug. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Igaz lány vagyok, 15-19 koromig nem nagyon mentem sehova anyuékkal, mert az olyan ciki.-vagyis nem de akkor annak tűnt.

Persze voltak kisebb viták, de alapvetően támogattak a szülők.

Aztán rájöttem hogy tök gáz vagyok, és azóta anya-lánya napokat is tartunk.

2018. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%
32 éves vagyok es imadok apukammal nyaralni :)
2018. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
63%
14 évesen még biztos, hogy velük jön.
2018. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%

Mert kamasz és cikinek érzi, főleg hogy fiú.


Mi a nővéremmel 26 és 30-ak vagyunk és még mindig együtt szoktunk menni a szüleinkkel és a párjainkkal. Mi nagyon el se tudnánk képzelni máshogy...

2018. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
66%
Rokonságban a 19 és 23 éves fiú is éppen most volt a családjával nyaralni.
2018. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%

16 voltam, mikor azt mondtam, befejeztem a "családi nyaralásokat".


Utáltam egy hétig összezárva lenni olyan emberekkel, akik amúgy szartak a fejemre.

Az öcséim kétpercenként összevesztek, apám horgászott jobb híján, manyám meg puffogott apámra, vagy az öcséimmel ordított - vagy épp velem.


Persze nyilvános helyen meg ment a jópofizás...

2018. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
20%
De 14 évesn nem maradhatna otthon, 16 évesen - ha normális -, akkor igen.
2018. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!