Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz fiú szerintetek hány...

Kamasz fiú szerintetek hány éves koráig jön a családjával nyaralni? Vagy hova érdemes elvinni, ami érdekelheti?

Figyelt kérdés
14 eves a fiam, de egyre kevésbé akar velünk és 4 évvel kisebb testvérével jönni.

#család #kamasz #családdal nyaral
2018. aug. 7. 21:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
66%
Én még most is járok velük 21 éves fejjel, és imádom. 16 évesen nagy lázadóként nem mentem egyszer, de utólag azt is bánom, mert gyönyörű helyen voltak.
2018. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy mi érdekli, ez tök egyénfüggő.


Én 14 évesen voltam utoljára nyaralni a szüleimmel - addig is utáltam, végigüvöltenek minden nyaralást egymással, mert teljesen stresszben vannak az utazás miatt, ezért kár menni bárhova is.

Vagy ha épp nem üvöltöttek egymással, akkor duzzogva feküdtek egymástól 10 méterre a parton, én meg "foglaljam el magam", de közben megtiltották hogy elmenjek a közelből bárhova is, szóval szárazra is untam magam, vagy fogtam egy jó könyvet és olvastam, de azért meg fölösleges volt kimenni a zsivajba, jobb lett volna otthon nyugiban.


Attól függ, milyen hangulatú nálatok a nyaralás, a párom pl felnőtt koráig szeretett a szüleivel menni nyaralni (pár évente most is szervezünk közös nyaralást velük), náluk jó volt a hangulat.

2018. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a vidámparkos-aquaparkos nyaralást kizárt hogy ne akarjon menni :-)

Pl Gardaland, Europa-Park

2018. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
16%
Egy 14 éves még a családdal nyaral. Még gyerek.
2018. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

#23

Nem kizárt, én pl utáltam az ilyen helyeket ennyi idősen :D Például egy kirándulós-nyugis utazás a Tátrába viszont teljesen lenyűgözött volna.

Ezért kéne inkább a fiút megkérdezni, hogy mi érdekelné :)

2018. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi idősen már a barátaimmal nyaraltam, 16 éves koromtól meg többször egyedül. Máig jó szívvel emlékszem az első ilyen külföldi utamra, 16 évesen egyedül mászkálni a Heathrow-n, meg kimenni a Trafalgarra nagy élmény volt, még ha aztán London annyira nem is lett a szívem csücske.
2018. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó néhány válasz segitett megérteni a helyzetet.
2018. aug. 8. 21:32
 28/29 anonim ***** válasza:
25 éves lány vagyok. Mindig elmegyek szüleimmel nyaralni. Gyönyörű helyekre megyünk. Tengerpart, bejárjuk egész balkánt. Még jó hogy elmegyek.
2018. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
19 éves leszek, és eddig egy nyarat se hagytam ki a családommal, és jövőre se fogok, pedig van párom.
2019. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!