Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak még rajtam kívül...

Vannak még rajtam kívül olyanok akiket a szülők kitagadtak? Később milyen kapcsolat maradt fent köztetek?

Figyelt kérdés

Bár én itthon aludhatok szóval teljesen nem vagyok kitagadva, de anyagilag is teljesen tőlük függtem mert egyetemista vagyok, és mostmár soha többet nem számíthatok támogatásra. Most kezdem újra építgetni az életemet. (csak mellékesen leírom hogy embert nem öltem, nem vagyok drogdealer, és a saját nememhez sem vonzódom)

Eddig általában jó viszony volt a családban, viszont nem tudom elképzelni hogy valaha megbocsátom nekik hogy egyedül hagytak életem eddigi legnehezebb időszakában.

Aki hasonló cipőben járt le tudná írni hogyan tudott érzelmileg és anyagilag is talpra állni a szülők és mindenki más segítsége nélkül? Illetve milyen lett a családban a hangulat? Megmaradt a kapcsolat a szülőkkel? Beszélgettetek később? Vagy netán kibékültetek? Vagy még rosszabb lett a helyzet?

Köszönöm ha elmesélitek.


2018. aug. 7. 23:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak parancsmegtagadás, főnök úr, egyszerűbb életed lesz, ha megszokod és megmutatod ki az ember!
2018. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!