Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék kikészítenek a nyári...

Anyámék kikészítenek a nyári szünetben, menjek vissza a koliba?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de szó szerint kiidegelnek. 1,5 hónap alatt elérték, hogy minden életkedvem elment, utálok felébredni.


Tanárok, nem dolgoznak... Amúgy is az egyik legrosszabb dolog tanárgyereknek lenni. Állandó alázás, kb. óránként, üvöltözés. Az igénytelenségük, hogy segíteni nem lehet. Kimenekülök, ha esznek, mert nem lehet elviselni. belefújja a taknyát a kádba.


A másik, hogy lefekszenek este 7-kor, hajnali 4 és 5 óra között felcsörömpölnek mindent... Utána már nem tudsz visszaaludni... Állandó alváshiány.


NEM ENGEDNEK SEHOVA.


De a legeslegrosszabb a folyamatos szapulás, üvöltözés, kiidegelés. Apám szószerint élvezi, komolyan még röhög is magában... De direkt olyankor csinálja, mikor anyám nincs a közelben, vagy csak ketten vagyunk...


Megölném magam, mert nem bírom...


2018. aug. 11. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Szóval szerintetek normális ahogy a szülei viselkednek vele és inkább munkaváltásra kényszerítitek az amúgy is dolgozó gyereket... Azigen, megjelent a Gyakori pöcegödre. Kérdező, bírd ki ezt a 2 hetet, aztán feléjük se nézz soha többet.
2018. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

A nyári koliba szerintem már jelentkezni kellett volna a tavaszi félév végén. (ha nincs igazam, akkor menekülj oda, mert ez nem egy normális állapot)


Amúgy meg szedd össze magad, egyetemista vagy, felnőtt, állj ki saját magadért és ne kérj engedélyt ha elmész vhova, csak max közöld a tényt h mész.

2018. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát, én úgy olvastam, hogy a kérdező szívesen dolgozik, és nem az a probléma a kedves szülőkkel...
2018. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

"Juj menni akarok mert anyámék bla-bla...dehogy megyek itt a munka a fürdőrecepción amit szeretek!"


No comment

2018. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretem a munkát és meg is fizetnek...
2018. aug. 11. 17:25
 16/18 anonim ***** válasza:
És Budapesten nincs fürdő? Nyáron mennek szabadságra a legtöbben, biztos lenne hol helyettesíteni diákmelósként. De ha úgy vagy vele, hogy pár hét már nem számít, akkor nyeld otthon a stresszt, a következő nyarat viszont tervezd meg jobban. Én évekig tűrtem, amíg nem tudtam saját lakást venni, mert nem volt hova költöznöm, de neked lett volna választásod nyárra, mégsem léptél.
2018. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Videót, különben nem volt igaz!
2018. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már kiírtad párszor.
2018. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!