Mi lenne a reakciód ha?

Figyelt kérdés
A fiad egy férfit hozna haza?(Tehát meleg)

2018. aug. 14. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

A Pedofíliát a melegséghez hasonlítani? Remélem nem rendelkezel 8 általánosnál többel, mert nem érdemled meg.

Kezdjük ott, hogy a melegség nem betegség. De ami a legfontosabb, hogy nem árt ezzel senkinek az, aki meleg. A pedofíliáról ez nem mondható el.

A kérdésre válaszolva: Meleg vagyok, haza hoztam már a páromat és jól fogadták. Előtte szóltam nekik, hogy ne legyen meglepetés.

2018. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Örülnék neki.

De, ha ilyen hírtelen történne, hogy semmi előzetes bejelentés, akkor magamat is hibáztatnám.

Milyen szülő az, aki előtte nem jött rá, vagy nem sejtette, hogy a fia más!

2018. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
96%
Attól függ. Ha tudom hogy a fiam meleg akkor semmi extra vemutatkoznánk és megkínálnám kávéval. Amennyiben nem tudtam róla hogy meleg, akkor meglepődnék, átölelném a fiam, és a barátját megkínálnám kávéval.
2018. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván ha haza hozná akkor tudnek addigra mar a szexuális beállitottságarol.!


Es tamogatnam.

Attol meg a gyerekem maradna.

Reakciom. Bemutatkozas . Elfogadas. Tamogatas


Nem ez egy szulő feladata ?

2018. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%
Van egy pár meleg barátom. Az egyik leírt néhány receptet,hogy mit hogyan kell megfőzni amikor elhagyott engem az asszony. Munkahelyen is van egy meleg aki mindenkivel segítőkész. Szóval,ha lenne fiam,és remélem hogy egyszer lesz akkor nem ellenezném a boldogságát.
2018. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3-as ha ilyen gusztustalan féreg vagy, akkor ne csodálkozz hogy öregkorodban max a nővér hoz neked vizet mert senki nem fog rád ajtót nyitni.
2019. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!