Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem dolgozik, én fizetek...

Anyám nem dolgozik, én fizetek mindent, még a lakáshitelt is. Különben kirak. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem tudok albérletbe menni, mielőtt írná valaki.

A hitel kb. havi 28 ezer. Levelezőn tanulok és mellette dolgozok.

Rezsit meg albiban is kell fizetni, szóval Budapesti albérletet biztosan nem tudnék fizetni...

Most így a számlákra, hitelre, kajára, szóval mindenre elmegy a 150 nettóm teljes egésze.

De pont kijövünk...


Viszont semmit nem tudok félretenni, pedig nahyon kellene.

Illetve szórakozásra nem tudok semmit költeni, ruhákból is a legolcsóbbakat engedhetem meg és azokra is vigyáznom kell.


20 éves vagyok.

Szóval gondolom jogilag tényleg kirakhatna.


Szerintetek milyen ember az ilyen?


2018. aug. 20. 17:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem tudnál albérletbe menni? Ne egy egész lakást akarj, hanem egy szobát, akkor a bérleti díj meg a rezsi jóval alacsonyabb, és a 150-böl még marad is.
2018. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Hát 150nettobol simán ki lehet venni egy szobát
2018. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Akkor linkeljetek nekem lêgyszí olyan Bp.-i hírdetést, ami kijön rezsivel és bérleti díjjal együtt 110-ből.

(Negyven kell kajára, tusfürdőre, mosószerre, bérletre, stb. egy hónapban)

2018. aug. 20. 18:02
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem dolgozik anyukád és hol az apád?
2018. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
egy barátnőm pesten egy kétszobás lakásban van barátnőjével, 1-1 szobát bérelnek, 60ezer a bérleti díjuk fejenként, +rezsi. a rezsi persze lakásfüggő, de tesóm és sógorom 25ezret fizetnek havonta, bár ebben még fűtés nincs nekik. szóval bőven kijönnél egyedül a fizetésedből.
2018. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%

Ne gyertek azzal, hogy menjen albiba...

Lakáshitelt fizet, lakás van. Ha elmegy, nem fizeti, helyette albira költi a pénzt, elveszik előbb-utóbb a lakás, nem sok esélye lesz arra, hogy összespóroljon egy másikat... Ennek aztán tényleg sok értelme lenne.

2018. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik, mert nem akar.

Apámmal elváltak és nemntartjuk a kapcsolatot.


Szerintem maximum úgy jönnék ki, hogy szintén nem marad egy fillérem sem szinte, aminek nem túl sok értelme van, de akkor nézegetem a hírdetéseket.


De nem szeretnék nagyon rossz környékre menni, most mit csináljak?

2018. aug. 20. 18:09
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

Ez 42 plusz 5000 a rezsi


[link]

2018. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

6!


De nem a saját lakására fizeti, hanem az anyjáéra. Aki bármikor eladhatja amugy

2018. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos sok ilyen "anyát" ismerek. :(



Kitartást!

2018. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!