Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megsértődött hogy a...

Anyám megsértődött hogy a felbontatlan, fagyasztóban tartott másfél hónapja lejárt csirkét kidobtam, normális ez a reakció?

Figyelt kérdés

Nem ez az első reakció, hogy hónapok óta lejárt szavatosságú bontatlan ételt vesznek elő fagyasztóból és azt eszik. Én már nem élek otthon, az előregyártott szendvicset sem eszem meg - főleg ha tojásos - , ha csak 1 nap hiányzik a szavatosságból.


Azzal érvvel, hogy ha a fagyasztóban volt akkor nem számít 1-2 hónap.


Meg nem csak ez a gond, hanem főz levest és a nyári hőségben kint hagyja egész éjszaka - ez régebben is volt -, nem rakja hűtőbe és másnapra megbuggyan.


2018. aug. 24. 21:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem igénytelenség. 🤷🏼‍♀️ Nálam kevesebb finnyás embert találsz a szav.időt illetően, ha a tej aznap jár le, már nem iszom meg (meghagyom másnak) és így tovább.. de a fagyasztott hús nem romlik meg. Ez nem vita kérdés, ez tény.
2018. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDD
2018. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Mégis minek tetted fel a kérdést, ha csak az volt a célod, hogy igazat adjunk neked?

Amikor meg bezzeg szólunk, hogy engedély nélkül más telét ne dobd ki, még te nem veszed a lapot.

Neked tetszene, ha valaki csak úgy kidobálná a dolgaidat? Ugye, hogy nem?

És itt értem én, hogy segíteni akartál, de ne tedd, amíg nem vagy róla meggyőződve mit csinálsz.

2018. aug. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora határ finnyás, életképtelen, sznob szerencsétlenséget, mint amekkora te vagy kérdező.
2018. aug. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem mi vagyunk igénytelenek, hanem te vagy határtalanul huje. Azért másoknak ne dicsekedj ezzel, hogy ennyi ésszel élsz. Mégis mit gondolsz, minek találták fel a fagyasztót?😂 Ha még frissen beteszed a fagyasztóba a kaját, tök mindegy mi van ráírva, az eláll.
2018. aug. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha disznót vágtok ès a hozzávalóit berakod a fagyasztóba gondolom 1 hónap alatt nem fogy el,akkor azt is kidobod?

Ez nem igénytelenség meg Ne sertodj!

2018. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 acelsziv ***** válasza:
95%
Mélységesen hülye vagy. Anyád helyében a fejedet is bevertem volna.
2018. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

A fagyasztóban nem annyira számít a szavatossági idő. Én is vettem már ki 3 hónapja lejárt csirkemellet és még mindig élünk. Persze, ami fél ev, vagy több, azt már én is kidobom, de nem szoktunk ennyi ideig kaját tárolni. Amit csinálsz, az már tényleg durva. Ha ennyire kényes vagy a lejárati dátumra, tudnod kéne, hogy tárgyhó óra perc másodperckor nem ételmérgezést kapsz tőle, hanem hogy a gyártó addig tudja 100%-ig garantálni a 100%-os frissességet. Szóval igen, kiakasztó.

Az meg, hogy tárolja a levest, azt aláírom, de tegnap például én is kint felejtettem a 24 fokos konyhában a paradicsomotlevest, van ilyen. Lehet ő is elfelejti. ( nem, nem fogjuk már megenni, mielőtt infarktust kapsz)

2018. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%

Te beteg vagy.


A levest ha elozo este fozte nyilvan nem rakja hűtőbe forrón. Reggelre lehűl es berakja en is igy szoktam es igy meg soha nem buggyant meg...

2018. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
És miután kidobtad, gondolom mentél egyből a boltba, és pótoltad az általad okozott hiányt a saját kis pénzedből, ugye?
2018. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!