Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a gyereketek (15 èves) e-cigizil?

Figyelt kérdés
Nikotinmemtes liquiddel.

2018. aug. 26. 10:54
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
65%

#20 vagyok.


Az én családom nagy része cigizik, én nem.

E-cigihez folyadékokat (liquid-t) keverek eladásra, tesztekre.


Az a baj a mai világgal, hogy az emberek elkönyvelnek valamit holott fogalmuk nincs az adott témáról!

Olvasnak pár hamis cikket (amit amúgy bárki tud írni, leadni, felrakni a netre/weboldalra).


Elgondolkodtak azon, hogy ha bejön valami új termék világunkban eleinte a "tudósok" pártolják, majd ellenzik.

Pl e-cigi: Pártolják, hogy többen is kipróbálják, majd az egészségügy/gyógyszeriparnak rásegítenek "bocsi káros" - s sokan vannak, akik mennek vizsgálatokra s kapják a gyógyszert a SEMMIRE.


A gyógyszeriparban rengeteg pénz van, 1-1 szenvedélyből kevesebb a bevétel, de ezt is magukhoz fordítják ahogy lehet.


Marketing, média...stb. Birkák meg legelik.


Kíváncsi lennék ki mit visz be a szervezetébe nap, mint nap. :)

Ki milyen betegségekkel él, mikor volt beteg?

8éve orvosnál is csak a tüdőszűrő miatt voltam meló miatt. Megfázni pedig csak 2x voltam, mert egy barátom lelkét vígasztaltam éjjel 2kor minuszban...


Nézzenek magukra s a mentalitásukra és akkor szólják meg a másikat tisztelt kommentelők zöme. :(

2018. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!