Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ez nektek szól: ti...

Szülők ez nektek szól: ti engednétek a 14 éves fiatokat, hogy 11-12 kimenjen este a haverjaival (nem isznak meg semmi) csak hülyéskednek néha elmennek pizzázni stb?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 22:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
51%

Azt tudod hogy a legtöbb pizzéria 10ig van nyitva? Max hétvégén 11ig?:-D


Éjfélig nem engedném el, de heti egy szombaton 10-11ig elmehetne, ha tudom hol, kikkel van, és itthon van a megbeszélt időre. Ha nem, akkor ugrott a dolog.

2018. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
60%
Igen, kiengednem
2018. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
61%
Nem, 14 éves gyerekeknek éjszaka nem az utcán a helye.
2018. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
61%
Merthogy a pizza a legátlátszobb kamuindok :D
2018. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
51%
Nem engedném el. Ez a pizzázás amúgy is kamuindok, hol akar pizzázni éjfélkor? 14 évesen hülyéskedhet a barátaival korábban, 11-kor otthon a helye.
2018. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
49%

Nem, ez túl későn van. És itt nem a veszélyességre gondolok, hanem egyszerűen nem egészséges.

Ha évente néhányszor valami buliba megy, és eddig marad, az OK, de rendszeresen ne éjszakázzon.

Ezen az éjféli pizzázáson én is jót röhögtem.... Mindenki tudja, késő este nem egészséges enni. És a pizza este 6-kor is ugyanolyan finom.


Tényleg kérdező, mi a csodának akartok ilyen későn kujtorogni a városban? Miért nem délután vagy kora este vagytok együtt?


Őszintén szólva nekem már az sem tetszene, ha olyanokkal barátkozna, akiket minden további nélkül elengednek ilyen későig rendszeresen.

2018. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
53%

Egy ennyire kisvárosban nyilván éjszakai pizzázó van, hogyne. :D

Nem engedném. 14 évesen az is jófej lazaság a szülő részéről, ha este 10ig elcsámboroghat.

2018. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 kovpet ***** válasza:
# 4: Linkelj már kérlek egy ilyen tiltást. Én nem találok.
2018. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
10%
Elengedném. Engem is engedtek 14 évesen a barátnőimmel tekeregni. Mindig is felelősségteljesen viselkedtem, sose volt gond.
2018. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Én kicsit nagyobb városban lakom, kb 19e fős. De engem elengedtek. Nem lett semmi bajom, idegenekkel, kéregetőkkel, hajléktalanokkal egyáltalán nem találkoztunk. Nagyon szerettem ezeket az esti kiruccanásokat, sokkal jobb lett tőle a csapat. A másik, hogy minnél jobban tiltod, annál jobban akar menni, és annak még szökés is lehet a vége. (nálunk volt rá példa) A lényeg, hogy bízzál benne, és akkor ő is fog benned. És ha majd 18 évesen meg bulizni, vagy csak csavarogni felelősségteljes lesz. Ha pedig valami baj történik mer majd tőled segítséget kérni. És a baj nem csak este történhet sőt ilyen kis városban nappal nagyobb esély van rá.
2018. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!