Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ez nektek szól: ti...

Szülők ez nektek szól: ti engednétek a 14 éves fiatokat, hogy 11-12 kimenjen este a haverjaival (nem isznak meg semmi) csak hülyéskednek néha elmennek pizzázni stb?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 22:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
12%
Engem is engedtek,mi is engedtük,egyikünk se lett se bunozo se drogos stb,de nem is 20 30 évesen ismerkedtem meg a világ dolgaival bambulva a gyerekeink se,senki nem kérdezte 16 évesen h ki fogja a kezem vécé elott.. És nem 50 plusszosan potolom a tini koromat ami ma divat lett a család anyáknál.
2018. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
82%

10 kor már otthon a helye. addig mehet.


A kisváros rész meg kicsit furcsa. Vannak barátaim kisvárosban-faluban legkésőbb 10-kor minden bezár. Megyeszékhelyen élek 11 után itt is kb csak gyorséttermek autóskiszolgálója van nyitva és a kocsmák, meg egy-két nonstop.

2018. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
49%

Nem!

14 évesen ne az utcán mászkáljon éjjel.

2018. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
0%

Igen elengedném. Azért mert engem is engedtek.

És igen kiprobáltam a cigit az alkohol és fiúztam. Később füveztem is.

De sosem lett semmi bajom mert szerintem ez is csak nevelés kérdése. Mert mindig tudtam hol a határ. Illetve a barátaimat mindig bemutattam a szüleimnek hogy azét tudja kikkel császkálok.

Másik pozitívum hogy amire tényleg számít majd a tanulás (11-2. OSZT.) addigra kiéli magát úgymond "kiég" és nem fogják érdekelni ezek a dolgok és jobban a tanulásra fog koncentrálni.

Tapasztalatból mondom mert se drogos se alkoholista

se láncdohányos nem lettem és hamarosan diplomázom. :D

2018. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
A komoly felelösség teljes szülők, még a 30 éves “kisfiuknak, kislányuknak” is megmondják mikor mehet haza. Aki nem érkezik haza az esti húslevesre az halálfia.
2018. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!