Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha ideköltözött...

Mit csináljak ha ideköltözött 3 hónapra?

Figyelt kérdés
Apám otthon volt, munkához keresett feketén embert, aki olcsón dolgozik neki. Egy ismerősét hozta ki akit én is ismerek amúgy, de engem már akkor is rohadtul zavart hogy a lakásunkba költöznek, mert nem fizet neki szállást hanem arra a pár hónapra a nappali kanapén alszik. Hiába két emeletes a ház, nem lehet kikerülni a találkozást vele, főleg hogy eléggé megutáltam, mert volt olyan nap mikor barátnőmmel egésznap ágyban voltunk és benyitott, meg megnézi őt ha itt van és "viccesen" mondta milyen jó segge meg melle van. Még csak 2 hete megy ez, de én már úgy vagyok vele barátnőmékhez költözök. Anyámékat nem nagyon érdekli szerintük túlreagálom. 17f

2018. aug. 29. 16:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%
Mivel szemmel láthatólag képtelen vagy felcsavarozni egy riglit az ajtódra, szilvás buktát csinálj. Mert szeretem.
2018. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

"de én már úgy vagyok vele barátnőmékhez költözök."

Aztán majd barátnőd szülei is kiírnak egy olyan kérdést, hogy:

"Mit csináljak ha ideköltözött 3 hónapra?"

És a kör bezárul. :DD


Amúgy a személyes véleményem az, hogy a dédnagymamám horgolás közben is ezerszer férfiasabb mint te ifjúságod virágában. Egy ajtót nem tudsz bezárni, a beszólásokat nem tudod szóvá tenni. Áruld már el: leszálltak már a heréid?!

2018. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mit nem tudok szóvá tenni? Mondtam jobb lenne ha befejezné de nem érdekelte, most verjem agyon vagy mit kéne csinálnom? Anyámék lesz@rjak akkor semmit nemtudok csinálni. Most ha rakok zárat ajtóra attól még ugyanúgy itt marad ez az ember...
2018. aug. 29. 19:36
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem viritsd a nem feketén dolgozó és a hivatalos papírral munkálkodó pénz különbözetét, és a szüleid azonnal a neked is kényelmesebb módon fogják megoldani azt, amire ezt a embert felfogadták...
2018. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam valamilyen módon megpróbálom megzsarolni hogy álljon le, de nem tudok annyira sok lehetőséget amivel megfoghatnám.
2018. aug. 29. 19:58
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy, "vicces" vagy te, kérdező. A kényelmed érdekében lazán kitolnál a saját szüleiddel. Ennyire rossz a viszonyotok?
2018. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%

Mint ahogy az előttem szólók írták, szerelj fel valami zárat (kb 500 ft az obiban). Sajnálom, hogy bunkó vendégetek van. Amit a vendégetek csinál az taplóság.


Mivel a lakás az apádé (ezt feltételezem) ezért az alakik ott akinek ő megengedi. Ő sem szólja le a barátnődet ha nálatok alszik (ha gonosz az apád akkor ki is dobhatja a saját lakásából). Tűrnöd kell ha nem a tiéd a lakás. Persze ha a a tiéd a lakás egy része akkor más a helyzet.


Javaslataim: Beszélj apádnak az új lakótok taplóságáról. Majd beszélj az új lakótokkal is. Ha nem hagyja abba a benyitogatást akkor a zuhanyzását vedd fell és fenyegesd a netre felrakással. Ha ő nem tiszteli a magánszférát akkor Te se.

2018. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 mantis religiosa ***** válasza:
74%

Az ürge dolgozik, a szüleidnek, ők fizetnek. Ez az ő dolguk.


Beszól a barátnődnek, nem tekint rád férfiként, amihez te is hozzájárulsz. Ez a TE ügyed, ( kettőtöké).


Keríts egy baseballütőt, és a legközelebbi benyitáskor adj neki bátran. Ha kérdezik, mond, hogy betörőnek hitted. Többet nem fog a szobád körül ólálkodni.


Amúgy sem mer majd a rendőrségre menni, mert akkor kiderül a feketemunka, stb.

2018. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%
Anyukádnak is tesz megjegyzst?
2018. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Neki nem...Nem is merné mert akkor repülne, de barátnőmre meg tehet. Illetve nem szar velük a kapcsolatom csam nem nagyon érdekelnek, soha nem volt nagy szeretettel teli kapcsolatom.
2018. aug. 29. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!