Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha ideköltözött...

Mit csináljak ha ideköltözött 3 hónapra?

Figyelt kérdés
Apám otthon volt, munkához keresett feketén embert, aki olcsón dolgozik neki. Egy ismerősét hozta ki akit én is ismerek amúgy, de engem már akkor is rohadtul zavart hogy a lakásunkba költöznek, mert nem fizet neki szállást hanem arra a pár hónapra a nappali kanapén alszik. Hiába két emeletes a ház, nem lehet kikerülni a találkozást vele, főleg hogy eléggé megutáltam, mert volt olyan nap mikor barátnőmmel egésznap ágyban voltunk és benyitott, meg megnézi őt ha itt van és "viccesen" mondta milyen jó segge meg melle van. Még csak 2 hete megy ez, de én már úgy vagyok vele barátnőmékhez költözök. Anyámékat nem nagyon érdekli szerintük túlreagálom. 17f

2018. aug. 29. 16:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Meg azért anyámon nincs annyi bámulni való mint őn.
2018. aug. 29. 21:44
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet h igy akarják elérni h elmenjetek? "Szerető" családtol bármi kitelik..
2018. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem nézném ki belőlük, azért javarészt mindent megkaptam meg nem utálkozás van köztünk, csak annyira nem kötődöm hozzájuk mert mindig ilyen semmilyen neveltetést kaptam,nem foglalkoztak velem ők dolgoztak én meg azt csináltam kb amit akartam, szóval ilyet nem csinálnának, meg barátnőmmel sincsen problémájuk.
2018. aug. 29. 21:51
 24/25 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy topa bunkót tudjunk már leépíteni főleg a saját házunkban.
2018. aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 mantis religiosa ***** válasza:
Van valami fejlemény azóta?
2018. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!