Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám műértőkkel mondhatta ezt?

Anyukám műértőkkel mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
Leküldött a kisboltba,épp indultam volna és egy ilyen térdig érő talán icipicit rövidebb póló volt rajtam ami ilyen nagy volt rám széltében és hosszában is. Majd anyukàm azt mondta h vegyek fel egy madrágot mert ő nem fog szégyenkezni miattam? Ezt mire érthette?
2018. aug. 31. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:

*MIÉRT MOMDHATTA EZT

jaj bocsi a telefonom mindig kijavít

2018. aug. 31. 08:57
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem talán az az oka, mert bugyiban és pólóban akartál boltba menni.
2018. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Arra, hogy szerinte nem illik kimenni az utcára úgy, ahogy te készültél elmenni otthonról.

Egyébként miért nem kérdezted meg tőle???

2018. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Pólóban és bugyiban akartál kimenni az utcára?

Én is rászóltam volna a lányomra, hogy legyen szíves, vegyen fel egy nadrágot, ne legyen ennyire igénytelen.

2018. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert póló volt rajta, és nem ruha. Te mit szólnál ha a pasik atlétában meg alsógatyában flangálnának a boltban? Kiröhögnéd őket. Na a póló-bugyi kombináció miatt téged is kigörögnének, vagy hülyének néznének.
2018. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Mivel tramplin akartál utcra menni BUGYIBAN... de ha neked nem esik le, milyen gáz... ott problémák vannak :D
2018. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat,de igen is leesik csak mivel hosszu volt a polo simán lehetett volna ruha is és a rovidgatya amugy se látszódik alatta.
2018. aug. 31. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
De ha valaki az utcán felrántja poénból, akkor gondolom, még te éreznéd magad sértve, igaz?
2018. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
7: Pizsamában sem megyek ki az utcára, pedig abból sem látszik ki semmi. Vannak olyan ruhák, amik csak otthonra valók.
2018. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"De ha valaki az utcán felrántja poénból, akkor gondolom, még te éreznéd magad sértve, igaz?"


Miért? Ha a te ruhádat rántaná fel valaki az utcán poénból, az szerinted nem lenne sértő?

2018. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!