Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért példálózik nekem...

Anyám miért példálózik nekem mások boldogságával, amikor én meg tök boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy én nem tudok egy pasit szerezni és megtartani magamnak míg mások, akik sokkal rosszabbul néznek ki, még is van párjuk, házasok, valakinek már még gyereke is van. Ha én meg arra gondolok hogy milyen magányos vagyok, egyből rám jön a sírhatnék. L/26
2018. szept. 4. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Mert látja rajtad,hogy ezzel megtud fogni.Változtass ezen.
2018. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Ne nyalogasd a sebeidet. Ne görcsölj! Élj!

Járj társaságba. Akár e gyedül is színházba, koncertekre.

Menj el klubokba, akár egy dzsessz klubba.

Vannak kiránduló társaságok, hirdetik magukat. Csatlakozz. Vannak társasutazások. Csatlakozz.

Barátokat gyűjts, s azoknak a baráti körében akár megismerkedhetsz azzal, akit neked rendelt a jó Isten, a természet, ahogy akarod.

Ne foglalkozz, hogy mit mond anyukád, mert mi, szülők agyon aggódjuk magunkat, hogy ha mi nem leszünk, akkor

mi lesz egyedül a mi kicsikénkkel.

Járj könyvtárba. Járj tonázni. Törődj magaddal.

Belülről jön kifele a sugárzás.

Emlékszem, amikor elváltam, sokáig egyedül voltam. Aztán megráztam magam. Egy férfi kerülgetni kezdett. S akkor ösztönösen kinyílik a nő, mint a tubarózsa, és azt a férfiak megérzik, azonnal 4-5b udvarlóm akadt volna.

Szóval kifele, kifele, kifele!

Hajrá!

2018. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Lefogysz, és lesz egy csomó pasid.
2018. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezekkel a gondolatokkal sajnos mérgez, ha vele élsz, én azon gondolkodnék a helyedben, hogy minél hamarabb kikerüljek a "bűvköréből".
2018. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Mondd, hogy neki kellett volna megtanítania a pasizást, de egy nulla volt anyaként, ahogy most is demonstrálja, hogy mennyire nem lehet mintát venni róla.

Hidd el, többet nem fog szekálni ezek után.

2018. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Ez tipikus sorozatgyilkosok érvelése, Kérdező. Amikor azzal mosdatunk valamit, hogy bezzeg másnak még rosszabb...

Ugyanaz, mintha a sorozatgyilkos azzal védekezne a bíróságon, hogy jajajajajjjj bíró bácsi kéremszépen én olyan jó fiú vagyok, csak tíz embert öltem meg, nédda az a másik az hatvan embert ölt le, tessék engem elengedni...

2018. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A boldogság belülről jön, nem kívülről kell várni. Aki magától is boldog, kiegyensúlyozott életet él, akiről sugárzik a vidámság, a nyitottság, az élet szeretete, ahhoz vonzódnak az emberek.
2018. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A boldogság belülről jön, nem kívülről kell várni."


Ez egy jó reklámszöveg lehetne...

...a vibrátorodon.

:)

2018. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Le akar húzni a szintjére, vagyis inkább az alá. Tipikus mérgező szülő.
2018. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert hátha elgondolkodsz rajta, hogy valamit rosszul csinálsz. Nekik miért van férjük? Mi a titkuk?
2018. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!