Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért példálózik nekem...

Anyám miért példálózik nekem mások boldogságával, amikor én meg tök boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy én nem tudok egy pasit szerezni és megtartani magamnak míg mások, akik sokkal rosszabbul néznek ki, még is van párjuk, házasok, valakinek már még gyereke is van. Ha én meg arra gondolok hogy milyen magányos vagyok, egyből rám jön a sírhatnék. L/26
2018. szept. 4. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is ilyen. Ahányszor a fejemhez vágta annál nyomorultabbul éreztem magam. Mostmár békén hagy mert egy ideje ritkán találkozunk.
2018. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es, a te férjed biztos nem lennék.
2018. szept. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azzal próbálja elbagatellizálni a problémádat, hogy ujjal mutogat, hogy de bezzeg másoknak mennyivel rosszabb...

Nevetséges.

Ha majd tüdőgyulladást kap, te se sajnáld meg, hanem mondd azt neki, hogy örüljön, mert más bezzeg gyomorrákban szenved, és iszonyú kínok közt haldoklik.

Meglátjuk hogy tetszik majd neki a saját főztje.


Lehet engem is lepontozni a nulla életű sutyerákoknak, beismerni úgyse fogják hogy igazam van, még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nevetséges és szánalmas is egyben ez az ujjal mutogatózás, hogy "örülj neki hogy csak ez a bajod, másoknak ez meg az meg amaz..."

mi közöd van mások problémáihoz? mindenki a maga sorsának a kovácsa, mindenkinek megvan a maga keresztje, nehogymá' most emiatt kötelezően jólérezd magad, mert másoknak elméletileg még rosszabb...

ahogy írták is: ez jellegzetesen a "sorozatgyilkosok érvelése" nevű érvelési hiba

jújújújú! most engem is le fog pontozni a sok debil hülyegyerek, mert szétvertem a rózsaszín vattacukor álomvilágukat, és a csúnya-búnya rögvalóság kemény talajára pottyantak, megütötték magukat, brühühühühü :'(((((((((((

2021. jún. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!