Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális, vagy csak én...

Ez normális, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,óvodás koromban rengetegszer megtörtént,hogy anyukám előttem létesített szexuális kapcsolatot a pasijaival.Az egyik alkalomra konkrétan emlékszem is amikor a férfi rám nézett miközben "csinálta" és ezt mondta: "Majd ha nagy leszel,te is ezt fogod csinálni".

Így 13 évvel később nagyon felkavarónak találom az egészet és undorom mindenféle szexualitástól.



2018. szept. 15. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem normális anyukád van. Még jó hogy a pasi nem rántott be harmadiknak.

Soha semmit nem tudtam a szüleim szexualitásáról. Meztelenül sem láttam őket soha. Szerencsére.

De már felnőtt vagy, azért a szeretkezés egy jó dolog, remélem te majd nem követed a példájukat.

2018. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Milyen apropóból csinálta így? Egy szobás lakásban éltetek vagy ilyesmi?

Én idősebbként voltam ilyesminek tanúja, pici galériás a lakásunk, fent voltam, anyámék lent nyomták, eszembe nem jutott, hogy most nem kéne lejönni... Igazából fel sem merült bennem, hogy anyámban ne lenne annyi tartás, hogy akkor csinálja, mikor nem vagyok otthon, úgyhogy nekem ez volt baromi nagy csalódás. :/ Kamaszként szerencsére már nem volt akkora törés mint neked.


Kérdésre a válasz: ha ilyesmi áll a háttérben, mármint a hely szűkössége vagy hasonló, akkor valahol érthető - mármint maga a tény, hogy csinálják, nem az, amit leírtál. Kistesók sok helyen készülnek csendben, ha a nagy már alszik. De ez, hogy meglátnak és nulla szégyenérzet, nézzed csak... ez jézusom. O.o Átlagos családban is előfordul, hogy rányit a gyerek a szülőkre, de ez a szülői reakció nagyon nem normális.


Mivel ez kihatással van a jelenlegi életedre, érdemes lenne szakember segítségét kérni.

2018. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyád egy iszonyatosan aberrált nő, már bocs. Éljen szexuális életet persze, de ne a gyereke előtt istenem. Az ilyenek úgy feltudnak cseszni. Kérdező, pszichológus segíthet.
2018. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az az alkalom amit leírtam egyszobás lakásban történt(ha jól emlékszem).

Viszont miután átköltöztünk több szobás lakásba akkor is folytatták ezt a szokásukat. Csak azt nem értem miért. :/

Nem haragszom anyukámra,csak elszeretném felejteni amiket akkor láttam.

2018. szept. 16. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!