Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti jóban vagytok a szüleitekke...

Ti jóban vagytok a szüleitekkel? Nem zavarnak hogy mindig "körülötted" vannak?

Figyelt kérdés

Engem nagyon is, nincs magánszféra, egy csajt fel se hozhatnák semmiképp. Ezt ugy kell elképzelni, hogy pl: a szobám mellett van a fürdőszoba, és hallgathatom a sok ajtócsapkodást éjszakánként, ahogy fater rohangál a wc-re (szellent hangosan, böfög, nagyokat köp, köhög). Szinte mindig felkelt ezekkel a "zajokkal", és én nagyon nehezen tudok visszaaludni, ezek miatt sokszor fáradtan megyek dolgozni...

Aki azt írná, hogy költözés, annak mondom hogy tervben van, de nem most lesz még kivitelezve...

Jah és veszekednek sokat, ezeket is hallgathatom...



2018. szept. 16. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Bárcsak én hallhatnám apámnak ezeket a dolgait.. 7 éves voltam mikor meghalt.. Nagyon irigylem akiknek vannak szülei mert igazán akkor tudnád kedves kérdező ezeket értékelni ha már nem lennének.. És ne felejtsd el, nem élnek örökké!
2018. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
És még annyi hogy utánna anyám eldobott...
2018. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!