Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna titeket ha a lányotok...

Zavarna titeket ha a lányotok átplasztikáztatná az arcát?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok (nő). Mióta az eszemet tudom csak hátrányom volt az életben az arcom miatt. Általános és középiskolában végig csúfoltak, hogy nagyon csúnya vagyok, minden nap sírva mentem haza. Nem mertem a boltba sem elmenni, mert random fiúk az utcán beszóltak hogy "de csúnya". Egy tiszta idegroncs vagyok ez miatt, szüleim pszichológushoz hordtak, de nem segített. Maximum annyiban, hogy nem sírtam el magam, ha valaki lecsúnyázott. Utálom az arcom, és hihetetlenül várom, hogy átszabassam. A műtéteket a saját pénzemből állnám, szorgalmasan gyűjtök és teszek félre rá.

Viszont a szüleimtől félek... ők 20 éven keresztül azt hazudták nekem, hogy szép vagyok, ne higyjek a többi embernek. Persze, én tudom hogy ez hazugság. De nem tudom mit szólnának ahhoz, ha elmondanám nekik a terveim... félek tőle, anyámból azt is kinézem, hogy elsírja magát. Nem tudom ezzel hogy álljak elő. Ti hogy fogadnátok a gyereketek ilyen terveit?


2018. szept. 24. 13:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%
Megkérdezhetem, miért van mindenki ennyire lepontozva, aki azt tanácsolja, hogy drasztikus műtétet ne vállaljon be a saját érdekében?
2018. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
59%

Mintha az én életemet írtad volna le.

Beszólogatás utcán random emberektől, bár én a családomtól is rendszeresen megkaptam, hogy ronda vagyok, lehajtott fejjel járás, rendszeres és rengeteg megalázás az iskolában, pszichiáter.

Ennek eredményeképpen egy önbizalomhiányos, csendes, görcsös, félős lány lettem, akivel nem lehet viccelni, aki mindent magáravesz, aki mindig azt lesi, hogy nem-e nézik, beszélik ki.

Smink, haj, csinos ruha semmit nem dobnak a ronda pofámon.

Én 100%-ban támogatnálak.

2018. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
25%

Ismertem olyanokat, voltam olyan közösségben, amelyben valakire megvetően néztek, elmondták mindenféle rondának, csúnyána, csakk azért, mert a divatlapok modell-alkatú plasztikbébijeire voltak beállva, ilyen barátnőket akartak maguknak. Lányok is beálltak abba hogy "mást csúnyának nevezzenek" mert valahogy ők is az ilyen imaginárius, irreális modellalkatú plasztikbébiktől voltak oda.

Nem lehet, hogy ilyen korlátolt embereket fogtatok ki mindig?

Van ilyen sajnos.

2018. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon aranyos némelyikőtök, de sajnos az én önbecsülésemen már csak ez segíthet. Köszönöm a válaszokat és megjegyzem, hogy én nem pontoztam le senkit, tiszteletben tartom mások véleményét. Többen írtátok ezt, hogy több, de kisebb műtéteket csináltassak, ezt megfogadom, legalábbis igyekszem, de majd az orvosommal ezt úgyis megtudom beszélni.
2018. szept. 24. 20:54
 25/32 anonim ***** válasza:
37%

"Arc műtéttől senki sem lesz szebb."

....................................................................................................:D::D:D::DD:

2018. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem ilyen lufiszájú szilikoncica kinézet lenne a cél akkor persze, igazából engem érdekel hogy folyik ez szóval el is kísérném a gyerekem, bár a te szüleid gondolom mások.


Amúgy ha belegondolsz a szülőnek az a "dolga" hogy azt mondja szép vagy, csomóan jönnek gyakorira hogy a szüleik nem mondják hogy szépek, hát bakker, ha csúnya a gyerek mit mondjon?

2018. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%

By the way egy jó plasztikai sebész nem feltétlenül faragja át a teljes arcod, lehet kisebb változtatásokkal összehangba lehet hozni az arcodat csak kell egy szakértő.


Amúgy meg jók ezek a "szépség belülről fakad" stb kommentek, akik ezt írják mind 2/10 csúnyák? Mert szép/átlagos kinézettel aztán könnyű ilyennel dobálózni, miért nem lehet elfogadni hogy valaki egyszerűen ocsmánynak látja amit a tükörben lát és ha megvan a teknológia (koreában kb bármit megcsinálnak, akkora a piaci verseny hogy kifejezetten jó minőségben) nektek miért fáj ha ő nem akar csúnya lenni? Maradjon ronda hogy veletek együtt sírhasson a sarokban? Azt mondjátok az ő érdekében beszélitek le, szerintem meg van az a csúnyaság ahol akkor is megéri a műtét ha nem lesz tökéletes eredményű.

2018. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy a kérdezőnél ez már régen eldöntetett kérdés.

Aki meg ellent mer mondani az teljesen lepontozta.

(Elárulom, hogy a lepontozástól nem leszel szebb.


Persze az anyagi része az nála teljesen figyelmen kívül van hagyva, hiszen ott állnak a konyhakredencben a szükséges dollármilliók...

2018. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom hányszor írjam még le hogy én nem pontoztam le senkit?! De gratulálok, hogy a lepontozás neked ekkora ügynek számít :DDD
2018. szept. 25. 10:27
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem olyan kis dolgok ezek (és az áruk sem mellékes), de ha tényleg ennyire padlón van tőle a gyerek és tényleg előnyösebb lenne kicsit átalakítva , akkor támogatnám (ha csak pl kacsaszájat akarna vagy mittudoménmilyen krvás divat szerint akarna bármit csináltatni, azt mindenképpen ellenezném).

Én személy szerint is sokat alakíttatnék magamon ha rengeteg pénzem lenne, pedig azért csúnyának nem hiszem, hogy mondható vagyok - de azért lenne munka...

A lányom bár még csak 5 éves és ki tudja mennyit és milyen irányban változik majd, de pl neki is kicsit nagyobb a fülcimpája, hasonlóan, mint nekem - és mivel engem pl ez is mindig is rohadtul zavart, megérteném, ha ezen változtatni szeretne...


Én a helyedben nem állnék így oda a szülők elé, hanen ha tényleg megvan már egy komoly összeg akkor elmennék pár orvoshoz konzultációra, és ha már konkrét tervek vannak akkor mondanám, hogy figyeljetek, ez és ez van. Felnőtt ember vagy.

Én ha anyád elsírná magát mi van? Te talán soha nem sírtál még a bántások miatt?

2018. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!