Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna titeket ha a lányotok...

Zavarna titeket ha a lányotok átplasztikáztatná az arcát?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok (nő). Mióta az eszemet tudom csak hátrányom volt az életben az arcom miatt. Általános és középiskolában végig csúfoltak, hogy nagyon csúnya vagyok, minden nap sírva mentem haza. Nem mertem a boltba sem elmenni, mert random fiúk az utcán beszóltak hogy "de csúnya". Egy tiszta idegroncs vagyok ez miatt, szüleim pszichológushoz hordtak, de nem segített. Maximum annyiban, hogy nem sírtam el magam, ha valaki lecsúnyázott. Utálom az arcom, és hihetetlenül várom, hogy átszabassam. A műtéteket a saját pénzemből állnám, szorgalmasan gyűjtök és teszek félre rá.

Viszont a szüleimtől félek... ők 20 éven keresztül azt hazudták nekem, hogy szép vagyok, ne higyjek a többi embernek. Persze, én tudom hogy ez hazugság. De nem tudom mit szólnának ahhoz, ha elmondanám nekik a terveim... félek tőle, anyámból azt is kinézem, hogy elsírja magát. Nem tudom ezzel hogy álljak elő. Ti hogy fogadnátok a gyereketek ilyen terveit?


2018. szept. 24. 13:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Az alapiskolában minden nap csúfoltak. Alacsony voltam, lapos és emellett csúnya is. Utáltam magam. A középiskola picivel jobb volt. Ahogy teltek az évek, megtanultam elfogadni, majd szeretni magam. Rájöttem, hogy (már?) nem is vagyok csúnya! Ez meglátszott a kisugárzásomon, és lám, a rút kiskacsából hattyú lett! Nem vagyok öntelt, de ha valaki csúnyának tart, nem érdekel. Az az ő véleménye, tegye zsebre, nekem nem kell :)

Nem hiszem, hogy te annyira csúnya lehetsz, hogy teljes arc plasztikára volna szükséged. Max még az orr plasztikát megértem, de az egész?... Egyébként nekem tetszenek a nagy szemek, talán azért, mert az enyém kicsik :D Hidd el, nem segítene a komplett arc csere. Utána azon kattognál, hogy mit fognak gondolni az ismerősök? "Mindenki azon fog röhögni, hogy átszabattam a csúnya arcom?" Mindig lesz valami, amin aggasztani fogod magad... Keress egy másik pszichológust, aki segít elfogadni, megszeretni magad.

2018. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Ingroo ***** válasza:
A szuleid nem hazudnak hanem szepnek latnak..volt mar baratod?
2018. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!