Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs saját ágyam, se magánéle...

Nincs saját ágyam, se magánéletem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gyerekkorom óta a testvéremmel kellett együtt aludnom aki 9 évvel idősebb. Lányok vagyunk. Én 18 éves vagyok, gyerekkoromban nem tudtam egyedül aludni, mert megszoktam, hogy a testvéremmel alszok. Sokszor anyám is velem aludt, mikor a tesóm nem volt itthon, mivel apám 1-2 hetente járt haza. Pedig van 1 üres szobánk ami tele van ruhákkal meg minden szir szarral. Ez nem zavart 14-15 éves koromig, viszont azóta egyre jobban. A nővérem a pasijával külföldön dolgozik ott is élnek jelenleg, viszont mikor hazajönnek tárt karokkal kell várni őket én meg ki vagyok paterolva és anyámmal kell aludnom, mert nincs más hely. Rettentően haragszom rájuk, amiért a másik szobát nem rendezték be, pedig nem vagyunk szegények. Mivel a tesóm nincs itthon így sajátomnak tekintettem a szobát. Viszont most anyám alszik velem, abban a francia ágyban amit elvileg nekem vettek. Nincs magánéletem. A nővérem a pasijával nem kell mondanom mit csinálnak abban az ágyban,sőt többször volt olyan,hogy hamarabb értem haza a suliból és voltak jelek, hogy anyám apámmal ott csinálta. Számomra ez gusztustalan, sajnos a költözés jelenleg nem opció, viszont ha összejön elhúzok az biztos. Tudom sokan most kamunak vélik amit írni fogok de sajnos nem az. Volt olyan is, hogy apám itthon volt és a nővéremmel meg a pasijával aludtam, éjjel pedig mellettem csinálták. Vagy a jobbik eset amikor a földön aludtak, de akkor sem zavartatták magukat az éjszaka közepén, mert kb.mindenki felébredt rá. Anyámnak megmondtam, hogy nem szeretném ha velem aludna többször is de akkor is bejön, arra is gondoltam bezárnám az ajtót már komolyan. Sokszor azért engedtem meg, mert apám rèszeg volt és olyankor rettenetes szokása van. Azért most fakadt ki belőlem, mert ma is így jártam, a "szobámból" lettem kidobva, mint mindig. Nekem ez nem tetszett anyámnak is mondtam ő meg letudta, hogy cserélünk ágyneműt, hát kösz. Olyan rosszul esett, hogy sírás közepette írtam le, mert már évek óta tartom magamban ès szégyellek bárkinek beszélni róla. Undorodom belefeküdni az ágyba is,azért az ember észreveszi, hogy ott szexeltek másnap meg ott kell aludnom. Kicsit hosszú lett, köszönöm ha elolvastad. Igazából csak ki akartam írni magamból, tudom, hogy anyámmal kell elintéznem. A kamuzósok meg kímèljenek.
2018. szept. 24. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
"van 1 üres szobánk ami tele van ruhákkal meg minden szir szarral." Holnap onnan ó: mindent a kukába! Botrány, hogy egy 18 éves embernek ne legyen egy külön kis kuckója, szobája!!
2018. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen megértelek,rám 12 évesen rám mászott a saját rokonom,és anyámék engem hoztak ki rossznak... Szoval tudom h nem kamu a te történeted se,sajnos elég sok ilyen van ahol egy szobába nyomorog 4 5 ember. Csak ezekrol tilos beszélni,mert az ország jobban teljesit épp.. Lassan pedig a költözés lesz csak opció nálatok is,v kolesz,barátok,vmit lépj,mert ez beteggé tesz ez a egészségtelen környezet..
2018. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, de új bútorok is kellenének. Legalább egy ágy. A többit meg ki kéne dobni mert irtó régiek. Mivel nem volt használva a szoba.
2018. szept. 24. 22:39
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Bakker,ez nagyon gáz... Sajnálom. :(

Kezdj el rendet tenni abban a másik szobában. Szemetet dobd ki, amit lehet, tegyél el máshová, amit nagyon nem lehet, azt tedd szemeteszsákba és el vele a pincébe/padlásra.

Aztán karácsonyra kérj egy ágyat, a szobás ajtaját meg csináld meg zárhatóvá.

2018. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Barátokhoz nem tudok menni mert otthon laknak és nem mehetek oda zavarkodni. Esetleg ha lenne valami külföldi munka vagy valami, biztos mennék. Csak van kutyám meg macskáim. Őket is nehéz hátrahagyni.
2018. szept. 24. 22:41
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze aki privátban sérteget meg kamuzik az húzzon el.
2018. szept. 24. 22:43
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Nagyobb gond van itt mint h nincs szobád konkrétan nem kezelnek családtagként csak vmi dobálhato tehernek,mielőbb lépjél le a saját érdekedben,az egyetlen értelmes lehetsz abban társaságban..
2018. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

állj a sarkadra pakold ki azt a szobát amibe csak lom van!!!

mivel te vagy otthon,a nővéredék látogatóba rendezd be nekik a másikat. Ha a szüleid nem hajlanak rá próbáld meg a nővéredet,hátha ő megérti hogy kényelmetlen neked !

Nagyon sajnállak tényleg elég gáz, nem az a rész hogy néha anyukáddal kell aludj hanem hogy nem veszek téged otthon figyelembe hogy neked ez nem jó.

2018. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Metionin ***** válasza:
94%
Átérzem, nekem 12 éves koromig anyámmal kellett aludni mert ők apámmal utálják egymást és nem hajlandóak egy ágyon osztozni. Viszont mikor iskolás lettem, elkezdtem emiatt vergődni de csak 12 évesen jutottak el odáig hogy a telesopból rendeljenek nekem egy felfújós matracot amin alhattam a földön, az ő 2 ágyuk között...pedig nekünk is volt egy egész nagy szoba ami kvázi üresen állt mert nem volt pénz berendezni és fűteni. Próbálj meg szerezni egy matracot és költözz az üresen álló szobába aztán később lassanként cserélj ki benne mindent és rakd ki a felesleges ott tárolt cuccokat a garázsba/pincébe/padlásra vagy ahová tudod. Most az ágy lenne csak fontos hogy tudj ott aludni. 18 évesen tudsz annyit diákmunkázni hogy legalább egy matracot vegyél. Ez a gyakorlati megoldás, ha már a szüleid konkrétan egy jobbra-balra pakolható tehernek néznek. Szégyellhetnék magukat.
2018. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha nálunk lett volna egy ilyen semmire nem használt szoba, akkor már 5-6éve kipakoltam volna és inkább alszok a földön. Neked is ezt javaslom. Pakold ki a szobát és aludj ott bármin.
2018. szept. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!