Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs saját ágyam, se magánéle...

Nincs saját ágyam, se magánéletem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gyerekkorom óta a testvéremmel kellett együtt aludnom aki 9 évvel idősebb. Lányok vagyunk. Én 18 éves vagyok, gyerekkoromban nem tudtam egyedül aludni, mert megszoktam, hogy a testvéremmel alszok. Sokszor anyám is velem aludt, mikor a tesóm nem volt itthon, mivel apám 1-2 hetente járt haza. Pedig van 1 üres szobánk ami tele van ruhákkal meg minden szir szarral. Ez nem zavart 14-15 éves koromig, viszont azóta egyre jobban. A nővérem a pasijával külföldön dolgozik ott is élnek jelenleg, viszont mikor hazajönnek tárt karokkal kell várni őket én meg ki vagyok paterolva és anyámmal kell aludnom, mert nincs más hely. Rettentően haragszom rájuk, amiért a másik szobát nem rendezték be, pedig nem vagyunk szegények. Mivel a tesóm nincs itthon így sajátomnak tekintettem a szobát. Viszont most anyám alszik velem, abban a francia ágyban amit elvileg nekem vettek. Nincs magánéletem. A nővérem a pasijával nem kell mondanom mit csinálnak abban az ágyban,sőt többször volt olyan,hogy hamarabb értem haza a suliból és voltak jelek, hogy anyám apámmal ott csinálta. Számomra ez gusztustalan, sajnos a költözés jelenleg nem opció, viszont ha összejön elhúzok az biztos. Tudom sokan most kamunak vélik amit írni fogok de sajnos nem az. Volt olyan is, hogy apám itthon volt és a nővéremmel meg a pasijával aludtam, éjjel pedig mellettem csinálták. Vagy a jobbik eset amikor a földön aludtak, de akkor sem zavartatták magukat az éjszaka közepén, mert kb.mindenki felébredt rá. Anyámnak megmondtam, hogy nem szeretném ha velem aludna többször is de akkor is bejön, arra is gondoltam bezárnám az ajtót már komolyan. Sokszor azért engedtem meg, mert apám rèszeg volt és olyankor rettenetes szokása van. Azért most fakadt ki belőlem, mert ma is így jártam, a "szobámból" lettem kidobva, mint mindig. Nekem ez nem tetszett anyámnak is mondtam ő meg letudta, hogy cserélünk ágyneműt, hát kösz. Olyan rosszul esett, hogy sírás közepette írtam le, mert már évek óta tartom magamban ès szégyellek bárkinek beszélni róla. Undorodom belefeküdni az ágyba is,azért az ember észreveszi, hogy ott szexeltek másnap meg ott kell aludnom. Kicsit hosszú lett, köszönöm ha elolvastad. Igazából csak ki akartam írni magamból, tudom, hogy anyámmal kell elintéznem. A kamuzósok meg kímèljenek.
2018. szept. 24. 22:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
23%
Fiúnak jár a szoba,igen Magyarországon van a fiú és van a selejt a lánygyerek.
2018. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!