Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lesz egy férfi, apa,...

Miért lesz egy férfi, apa, alkoholista?

Figyelt kérdés
Megfelelési kényszer, új nő a láthatáron, idegesség, vagy csak szeretnének ellazulni? A férfiak szerintem nem rossz emberek csak sokan nem értik meg őket. Nehezen tudnak alkalmazkodni egy helyzethez. Nem szabad elítélni senkit, mert mind emberek vagyunk tele hibákkal.
2018. szept. 28. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy nálunk is a tágabb családban elég bevett szokás az italozás.

Ha valaki csak úgy beállít hozzájuk,akkor piának mindig kell lennie,mert "szégyen ha nincs mivel megkínálni".


Az egyik rokonom pl 35 évesen halt meg,kb 17-18 éves korától kezdve rendszeresen ivott a szüleivel.Eddig bírta a szervezete.Jöttek a gondok a májával,hasnyálmirigygyulladás,stb.


Amikor én is olyan 15-16 éves lettem már engem is akartak kínálgatni,hogy igyak egy sört,stb.


Én soha nem iszok alkoholt,még alkalomszerűen sem,részeg sem voltam soha.

Nekem az egy méreg,én úgy tekintek rá.Másrészt ilyesmire nem szívesen adnék ki pénzt.


30/f

2018. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

10

Éremben válaszolni akartam neked, kérdező. De te csak egy agyatlan fallokrata vagy. Annak meg minek?

2018. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Elfogadom, ha más a véleményetek, le us lehet pontozni, én nem tettem, pedig ha a minta lehet ok, akkor jelzem, hogy a férjem, tudjátok, akinek az alkesz apja kutyaszíjjal … na ő nem iszik. Ha alkalom adtán felönt a garatra, mert előfordul évente egyszer, akkor viszont szerelmesebb, mint valaha :D Nem követte a mintát, Hála istennek! Pedig a nagyapja folyton vitte az unokáját "fagyizni" a kocsmába,és hazatántorogni, tehát példa volt dögivel. A szülővel való ivás viszont lehet rá ok, mert ismerek olyan családot, ahol a szülők halála után a gyerekek is sorban potyogtak fiatalon, mert a 3 fiú tiniként a szülőkkel ivott. Az egyik fiú odáig süllyedt, hogy napszámba dolgozott másnapos kajáért, meg föccsért. Sajnálok sorsokat!
2018. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Alkohol helyett bőven elég a szőlő mustját meginni! (Igaz, elég erős hasmenést okozhat - tehát nem veszélytelen...)


Az idegsejteket azonban MARADANDÓ MÉRTÉKBEN károsítja - a Születendő Magzatot Sorsát pedig még fogantatás előtt Mindenképpen Hátrányosan Megpecsételi!

2018. okt. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Miért lesz egy férfi, apa, alkoholista?"


Mert nem bírja már nézni, hogy a felesége egyedül megissza otthon az összes szeszes italt.

2018. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3.és 13 vagyok :D A presszóban egy vendég anno azt mondta, hogy Isten nyugosztalja a felségemet, de míg én a hegyen voltam szántani, megitta az árvák könnyét is, és a lovaskocsiról kapott le a kocsmáros, hogy fizessem ki a hitelét, mert egész nap sör meg unikum volt a terítéken a két gyerek meg nélkülözött, mert amit rábíztam heti pénzt elitta. Hát igen, van ilyen is!
2018. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Humor kategória? :D


Ui: utóbbi két választ egy kicsit poénosnak találtam...


Viccen kívül: tanulmányi célból íródott ki a kérdés?

2018. okt. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!