Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit tennétek, ha...

Szülők, ti mit tennétek, ha kiderülne a lányotokról, hogy leszbikus és volt már nőkkel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy adott egy 18-22 éves lányotok, akikről mindig azt gondoltátok, hogy hetero, mivel beszélt már nektek pasikról (ugyebár ezt csak muszájból, hogy ne legyen gyanús) és külsőre is elég “lányos”. Hogyan reagálnátok? Leszbikus nők, nektek hogy reagáltak a szüleitek? (Főleg olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akiknek konzervatív szülei vannak.) De szülők válaszai is érdekelnek.
2018. szept. 29. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Mindenesetre ha hazajön a csajától, alaposan öblögesse ki a száját, mielőtt puszit adna otthon valakinek!
2018. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem mondanék, örülnék, hogy elmondta, és nyitottan várnám, hogy kibe szeret bele. N34
2018. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Szomorú lennék, hogy nem bízott meg bennem annyira, hogy megbeszéljük egész korai időtől fogva. Elfogadnám, szerintem az ő élete így teljes, akkor mint szülő annyit tehetek, hogy tisztelem és örülök a boldogságának.
2018. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Felnőtt ember, a szexuális élete az ő dolga.
2018. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Semmit,a középső fiam meleg,a párja családtag nálunk. Aki emiatt elfordul az rossz szülő és nem szerette a gyerekét igazán előtte se csak azt amivé formálni akarta.. Pedig hívők vagyunk férjemmel,de nem vallásosak. Még Édesapám se akarta vasvillára tenni,aki katona volt és elég kemény dió.. A szeretet számít csak. Egy Anya.

62N

2018. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Tekintve, hogy az anyja biszex nem lepődnék meg
2018. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
nem tudom, h mit csinálnék.
2018. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

első, jó látni hogy téged az nyugtat meg, hogy a puszi előtte egy méretes bránert szopogatott a lányod és nem egy nővel volt


kérdező, nem zavarna egyáltalán

2018. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Egyáltalán nem örülnék, egy világ dőlne össze bennem. Egyszer láttam két lányt csókolózni a trolin, mit mondjak, gusztustalan volt. Legszívesebben szóvá tettem volna. Csodálkoztam is, hogy senkinek nem tűnt fel, nem szólt érte. Biztosan nem merte, mert ugyebár ezeknek (és minden deviánsnak) jogai vannak. Nem normális dolog. Az a természet rendje, ha fiú/férfi és lány/nő szerelmes egymásba.
2018. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
90%
Az ilyen lánynak az a legfontosabb hogy a szülő igy is elfogadja,támogassa döntésében. Én teljes mértékben elfogadnám beszélgetnék vele és meg kérdezzném hogy miért nem mondtam el hamarabb és hogy miért igy döntött. De maximálisan mellete állnék és támogatnám.
2018. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!