Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit tennétek, ha...

Szülők, ti mit tennétek, ha kiderülne a lányotokról, hogy leszbikus és volt már nőkkel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy adott egy 18-22 éves lányotok, akikről mindig azt gondoltátok, hogy hetero, mivel beszélt már nektek pasikról (ugyebár ezt csak muszájból, hogy ne legyen gyanús) és külsőre is elég “lányos”. Hogyan reagálnátok? Leszbikus nők, nektek hogy reagáltak a szüleitek? (Főleg olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akiknek konzervatív szülei vannak.) De szülők válaszai is érdekelnek.
2018. szept. 29. 17:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
97%

Leszbikus lányként a világot jelentené nekem ha a szüleim elfogadnának, de sajnos nem így van. És azok a szülők akik azt írták, hogy gusztustalan és nem fogadná el, csak egy kicsit próbáljon belegondolni a lánya helyzetébe, hogy neki milyen nehéz ez, mert nem ő választotta ezt az utat.

Amúgy kérdező ez nehéz mindkét félnek, a szülőnek is időt kell adni, hogy feldolgozza ezt az információt.

2018. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Egy világ dőlne össze bennem, hogy ennyire buta, hogy nem vette le kismilliószor, hogy nekem nulla problémám van a leszbikkel. Felőlem akármilyen lehet a szexuális orientációja s a nemi identitása, tudom, hogy arról nem tehet az ember.

Úgyhogy az én lányom elmondaná :)

Ami az apját illeti, ő se normális, bár legalább heteró, viszont leszbikus rajongója egy leszbikus fiktív párnak, írt is velük sztorikat, szexjelenettel meg minden. Ráadásul a lányunkat az egyikükről akarja elnevezni, legalább becenév szintjén, ha már nem anyakönyvezhető a név.

Úgyhogy totális elfogadás lenne a részünkről, őszintén szólva én nem is értem, mi ezzel a baj. Képtelen vagyok belegondolni és megérteni, hogy igen, ezt valaki gusztustalannak láthatja. De ez nem fontos. Szerencsétlen gyerek éljen párkapcsolat nélkül s forduljon el az érzéseitől, ha valakibe beleszeret, csak mert az vele azonos nemű s alapvetően senkinek nem árt vele? Milyen kegyetlen, intoleráns elvárás lenne már ez felé. Így is ellene van az embernek a külvilág ártatlanul is, legalább a saját anyja és apja ne támadja nyomós ok nélkül.

2018. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Semmit nem tennék. Örülnék hogy elmondta. Annyi lenne a különbség hogy nem a pasikat, hanem a csajokat beszéljük ki ehy-egy csalódás után. Bármilyen is lesz a lányom és a fiam, tőlem mindig a támogatást fogják kapni. Hisz ezért (is) vagyok.
2018. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi. Jövőre újra divatba jönnek majd a fiúkkal való kapcsolatok a fb.-on.
2018. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ki a g...it érdekel manapság az a szánalmas facebook, kedves utolsó?😂

Nyilván divatból leszbikus mindenki, ja. Vagy csak a nyomorult férfiegód nem tudja felfogni.😀

2018. okt. 1. 20:11
 16/19 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező! Eléggé mocskos a szád nőnemű létedre.

Így már érthető a leszbiséged, hiszen nem kellesz a normális értékrendű férfiaknak.

2018. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Aha, pont így van. Sajnos nem kellek nekik, fenébe:(
2018. okt. 2. 16:08
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

-Szia anya, mondanom kell valamit.

-Szia Marika, mondjad csak.

-Leszbikus vagyok, ő itt Panni a barátnőm.

-Oké. Szia Panni. Mit főzzek ebédre?

...


Ennyit.

2018. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tennék semmit. Azaz, de.

Örülnék, hogy a bizalmába fogadott, és megosztja velem a szerelmi életének titkait. És természetesen a barátnője is szívesen látott vendég lenne nálunk. :)

F/46

2018. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!