Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt anyam beszolasa?

Jogos volt anyam beszolasa?

Figyelt kérdés

Tegnap este anyam nagyon kiakadt, szinte nem ismertem ra, nem is tudom, h este 10 orakor honnan jott neki ez a “meg kell beszelni az ajtoban allva” otlet.

24 eves vagyok, egyetemre jarok (mas orszgabol valo vagyok, mas tanszisztemmel, nem MO-i, igy ebbe remelem nem kot bele senki, h meg miert jarok suliba). A csaladom az a tipus, akiknek konnyen felcsusznak a kilok, de nehezen le. 167 cm vagyok es olyan 68 kg, szoval 8 kg feleslegem van kb, es kvazi ez el is veszik rajtam, mert eloszlik. Nem kibeszeles, h tegyek ellene, mivel odafigyelek a kajara, heti 2x igyekszem eljutni Crossfitre.

Anyam azzal jott este 10-kor, h h megvagyok hizva, es a 120 kilos unokatestveremhez kezdett el hasonlitgatni, h lassan olyan leszek mint o... Meg1x mondom, 8kg feleslegrol beszelunk, nem. 60-ról.. Utana meg masokat is a fejemhez vagott igy jelenleg nem csak kovernek, de egy pupnak is erzem magamat a csaladom nyakan, mikozben aktivan kiveszem a reszemet a csaladi vallalkozasban is es ott segitek ahol tudok. A tesommal ellentetben persze mindig en vagyok az aki “megtalalja az okot, h elkoltse a penzt valamire” (bejelentettem, h uj telefonre lenne szuksegem, ami egy kozepkategorias 140e.-ben merul ki es en fizetem), mig a tesom, akit 6272x kell “kérni” arra, h csinaljon meg ezt azt, mar azt repesgeti, h o jovore 320e.-s telefont FOG KÉRNI. Borbelyhoz 2 hetente jar nyiratkozni potom 4800e-ert, amire anyamektol az magyarazat, h “majd ez is atmegy rajta”, en pedig ott igyekszem fogni a penzt, ahol tudom, nehogy az legyen a “megint vettel valamit” duma... Tovabba a tesom nem tud bevasarolni itt a helyi varosban, vele 50 kilometerral alrebb kell utazni, h egy X helyen tudjon maganak ruhakat venni... Szoval most en vagyok a x@r, a kövér és a nem tudom mi... Teljesen ki vagyok lelkileg jelenleg es keszulok suliba vissza menni a kovetkezo hetre... Szerintetek?


2018. okt. 8. 08:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz napja volt és ezért kijöttek belőle dolgok, amik amúgy már régebb óta foglalkoztatták, csak nem mondta ki eddig.

Nyilván, nem a legjobb módot választotta, hogy kiadja magából, de én arra gondolok a leírásodból, hogy nem szeretné, hogy te is úgy járj, mint az unokatestvéred, aki mint írtad, 120 kiló.


Ne foglalkozz vele, lépj túl azon az estén, sportolj rendszeresen, egyél rendesen, az a 8 kiló nem olyan sok, 2-3 hónap alatt kényelmesen lemegy.

2018. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!