Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltilthatnak szüleim a nagykor...

Eltilthatnak szüleim a nagykorú barátomtól? 16/l

Figyelt kérdés

16/l vagyok. A kérdésem az lenne, hogy jogilag eltilthatnak szüleim a nagykorú barátomtól, ha bizonyítottan semmilyen rossz hatással nincs sem az iskolára sem az iskolán kívűli aktivitásaimra ? Ő 26 éves több mint egy évig titokban találkozgattunk mert tudom milyenek a szüleim, én belementem a tiltásba gondoltam igazuk van bár nem is adtak neki esélyt nem találkoztak vele csak kimondták hogy nem.


Már 5 hónapja nem találkoztunk, de nekem még mindig nagyon hiányzik és szívesen felvenném vele újra a kapcsolatot, de a szüleim rendőrséggel fenyegetőznek. Ha nem hallgatuk rájuk jogi úton hogy tudnak ebbe ők beleszólni ?


Légyszi az értelmes válaszok érdekelnek és nem az hogy szerintetek mennyire nem illünk össze kettő szám alapján.



2018. okt. 14. 21:27
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Amikor kiírtam a kérdést eldöntöttem, hogy nem fogok magyarászkodni, de ha már ennyire megy az ócsárolás:


Egy online játékban ismertem meg nagyon jól játszott ezért felvettem ismerősnek a nevemből egyértelmű volt, hogy lány vagyok a korom persze nem kértem tőle segítséget pár hónapig csak játszottunk és azt hazudtam neki hogy én 18 vagyok.


Aztán egy nap felhívott egy mikrofonon beszélgetős programra amikor a barátaival játszott persze itt meg azt mondtam hogy nincs mikrofonom, de egyből megimádtam a hangját. Nagyon éretlen típus úgy kell elképzelni őt mint az Agymenők sorozatban a fiúkat az elején.


Utána beszélgettem vele nagyon sokat napi több órát és úgy lett vége hogy elszoltam magam mert kérdezett valamit az érettségiről akkor tudta meg hogy még csak 10-es vagyok.

Ezután ő nem is keresett többet és felajánlotta hogy hagyjuk egymást szerinte így is volt 1 hétig, de végül rávettem egy találkozásra és onnan már nem volt visszaút.


Eddig a pontig azt sem tudtuk hogy néz ki a másik (na jó én tudtam mert addig kutakodtam amíg megnem találtam) és nagyon jó volt velem mindig is soha nem vett rá semmire.


Azt még elmondanám hogy az osztálytársaim javának tetszek, de mindegyik csak megakar d..ni. Miben lenne egészségesebb nekem velem egykorúakkal d--ni mint szeretve lenni ?

2018. okt. 14. 22:43
 12/31 anonim ***** válasza:
32%
#11: Ne haragudj,de elég szánni való vagy
2018. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon buta vagy...
2018. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14%
Sok szülő 18 felett is jön a zsarukkal a buta meg beveszi h visszaviszik..
2018. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
16 évesen egyedül annyi problémád lehet, hogy még hazavitethetnek a zsarukkal. Esetleg azt tudnám ajánlani, hogy menj be te a rendőrségre, és kérdezd meg, hogy ilyenkor mi a helyzet.
2018. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
37%
Jézusom... ez a magyarázkodás... inkább nem írok semmit.
2018. okt. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
33%

Ha szereted ne mondj le róla!!!

Sajnos ebben a korosztalyban mar az a divat hogy hetente mas alkalmi partnerei vannak a lanyoknak, nem hogy orulnenek neki hogy neked egy fix partnered van akivel szeretitek egymást és feltehetően tapasztaltabb és vigyáz rád.

Én 13 éves voltam mikor osszejottem egy 25 éves fiúval. Nehéz volt megértettnem a szüleimmel, sot katasztrofalis de en nagyon makacs vagyok es ha en valakit szeretek megteszek bármit érte. És igen anya is belatta hogy jo hogy beletorodott akkor, mert még azóta is együtt vagyunk most már több mint 5 éve és ugyan ugy szeretjuk egymast boldogak vagyunk es a szuleim is megertettek, megszerettek ot.

Ezzel csak annyit akarok mondani, és a többiek véleményét megcafolni hogy nem kell egyből ítélkezni és igen ha szereted akkor harcolj meg kettotokert.

2018. okt. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
A szomszèdlány a Te korodban járt ugyanígy. Ma van egy 12 éves lánya, és már rég nem ezzel a pasival van.... Tönkretette az életét. Egyébként miből gondolod,hogy a 26-7 éves volt barátod még egyedül van és egy 16 éves lányra vár. Felnőtt férfi testi-lelki szükségletekkel. Ne csináld a fesztivált a szüleiddel- koncentrálj az iskolára.
2018. okt. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

17es ez már pedofília...én anyád helyében tuti feljelentem...13 évesen 25 évessel??? A szüleid nem tiszták de a pasid sem!Fúj belegondolni is gusztustalan!!!

A lányom pár hónap híján 13....kinyírnám aki hozzá nyúl!

2018. okt. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
30%
Ezt ismerem! Xd LOL a játék ,Danika a csávó,kiscsajokra utazik!:)))
2018. okt. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!