Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális nem, hogy anyámékn...

Az normális nem, hogy anyáméknak egy fillért se adok a fizetésemből? :D

Figyelt kérdés
Még pár napja akart kölcsönkérni tőlem pénzt nagyobb összegben, aztán nemet mondtam neki kapásból, mert senkinek se fogok kölcsönadni, erre megsértődött, és az volt a reakciója, hogy haza se gyere, erre én:úgy nézek én ki, mint aki visszamenne látogatóba olyan helyre, ahol sose szeretett igazán lakni, hát óriási tévedésben vagy drágalátos édesanyám!
2018. okt. 18. 08:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát, gyülire én se adnék. Más ha enni kell,vagy számlára. Jól tetted,h nem adtál neki!
2018. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván csak te tudod, hogy milyen családban nőttél fel. Ha ő a kölcsönkérésre azt a választ adta, mármint a nem-edre, hogy haza se gyere, ott már nagy bajok lehettek.

Hiába vannak lepontozva a hitgyülis válaszok, arra főleg nem adnék! 50 ezer oda? Minek és miért? Előtte rossz környezetben éltél, most meg átmosták anyád agyát? Lópikulát 50 ezret a "gyülinek". Becarás. Nehogy adj mégiscsak, mert alapból jó a lelked!:)

2018. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Metionin ***** válasza:
74%
Teljesen normális. Lehetett volna több eszem mielőtt szektázni kezd, az legtöbb ember sajnos ilyenkor jön rá hogy hibázott, amikor már tartozásai vannak.
2018. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
30%
Esetleg ha meg megakarod menteni, felajanlod ha ott hagyja a hitgyulit segitesz rajta..
2018. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Kár, hogy a kérdésemre nem válaszolt, pedig kíváncsi lettem volna arra, hogy mi volt két hónappal ezelőttig.
2018. okt. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Két hónappal ezelőtt már felköltöztem Pestre, és 1 hónappal ezelőtt pedig saját vállalkozásba kezdtem, aztán most annyira jó életem van így.
2018. okt. 22. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!