Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Középső testvérek! Ti tapaszta...

Középső testvérek! Ti tapasztaltatok már olyat, hogy el vagytok nyomva? Ha igen, ez miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
Középső testvér vagyok,és nem egy szendvicsgyerektől hallottam már,hogy nemcsak a szülei,de még a többi rokon számára is láthatatlan. Nálunk viszonylag nagy korkülönbségek vannak (húgom és köztem 13,nővérem és köztem 7). Mindig azt veszem észre,hogy a nővéremet mindenki komolyan veszi(bármit is mond),bárkivel el tud beszélgetni a rokonságban,a húgomat pedig azért szeretik,mert cuki. Én meg csak vagyok. Ha elkezdek valamit mondani,általában a szavamba vágnak. Szüleim esetében gyakori,hogy sose vesznek komolyan,veszekedések után se hagynak békén,és a rossz tulajdonságaimat durvább verzióban mesélik tovább másoknak(nővérem esetében nem). Másokkal is történtek már hasonló dolgok? 17/L

2018. okt. 20. 17:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

11-es Az válaszod első fele teljesen rám passzolt, csak fiúban. Az a baj nálam, hogy én egyke vagyok az unokatesóim meg testvérek és mindig összefognak ellenem és nem csak a gyerekek hanem a felnőttek is. Nem csak lelkileg de testileg is kikészítenek.Pl a múltkor kicsavarták a karomat.

Meg persze mindig ők az okosak a szépek a jók. Már nagyon unom.

2019. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!