Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anyuka miért nem hiszi el...

Egy anyuka miért nem hiszi el a lányának azt, hogyha azt mondja neki a lánya hogy az anyja párja szexuálisan zaklatja?

Figyelt kérdés
Ha az a férfi tényleg zaklatja a lányt az anyuka miért a lányt állítja be hazugnak, s miért nem hisz a lányának?

2018. okt. 25. 19:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%
Szokásos.. az anyára fröcsögnek, az erőszaktevőt meg sem említik... Hát ku.rvára könnyű ítélkezni. És nem, nem a gyerekemet bántalmazták, - mert nincs - hanem engem. És NEM marom az anyámat hogy miért nem hitt nekem. De itt a válaszolók többsége undorító. SEMMIT sem tud arról hogy milyen ebben élni, milyen kimászni belőle, de játssza az eszét. És a NŐT Ítéli el már megint a férfiak szemétsége miatt.
2018. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Előző nem, nem jól értetted. Ha az anya sejti, vagy tud róla, és nem zavarja el a házból azt, aki bántalmazza, zaklatja a gyerekét, akkor baj van. Felelősséggel kell nevelni, csak úgy lehet embert nevelni. Nem lehet ez elé tolni semmit. Ha nem tud róla (bár de miért ne tudna a házában a saját gyerekéről? miért nem figyel a gyerekére?), ha a gyerek rágalmaz / ami szintén előfordul néha / akkor nem ő a hibás
2018. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21 Nehéz kimászni belőle? Lehet, hogy az... De a saját gyerekéért az ember mindent megtesz és nem csak ül a seggén és várja, mikor történik valami csoda.

Igenis lehet hibáztatni a nőt is, mert részben ő is hibás, amiért ha nem is hisz neki azonnal, legalább beszélget a lányával, mert abból is sok mindent ki lehet ám deríteni. De nyílván könnyebb nem tudomást venni róla, az meg nem baj, ha esetleg mégiscsak van valami az új palival és a lány élete tönkre megy.

2018. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
44%

Bezzeg, amikor olyan kérdést olvasok, hogy az apa nem hiszi el a gyerekeinek, hogy az új párja állandóan veszekszik velük értelmetlen dolgok miatt, vagy csicskáztatja őket, akkor rögtön az apa a hibás, amiért nem látja, hogy milyen mocsok nővel van együtt és, hogy fontosabb az új suna, mint a gyerekek. :D

Ez is érdekes ám...

Persze, a nőket meglehet érteni, ha nem lépnek semmit, mert hát ők ugye nők.

2018. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy nőnek fontosabb lenne a szexuláis élete, mint a gyereke, csak szélsőséges esetekben igaz. Elvált szülők gyerekeként tudom, hogy anyukám annak idején, mikor széltköltöztek apukámmal és új állást kellett keresnie, közben volt két 10 év alatti gyereke, olyan hulla fáradt volt, mikor hazaért minden nap, hogy eszébe sem jutott pasizni. Aki előbbre veszi a saját "igényeit" ilyen helyzetben, az nem is nevezhető anyának. Édesanyám is majd' tíz évvel később talál amgának párt, de ez szerintem a normális, ha az ember egy válás után, két gyerekkel maga mellett nem rohan bele semmilyen kétes kapcsolatba. Úgyhogy ezt alap esetben el lehet vetni, hogy csak a farok kell a kedves anyukának.

Sokszor tényleg a rózsaszín köd a másik ok, ami miatt nem veszi észre egy anya, ha ilyen történik. A férfi sem hülye, nem tesz semmi nyilvánvalót, amikor az anyuka a közelben van. Amikor meg esetleg a lány kitálal az anyának, nyilván ő nem fogja egyből lapátra tenni a párját, leül vele beszélgetni és a férfi kis ésszel is könnyedén kijátsza a kártyákat, hogy ő csak kedves akart vele lenni, semmi ilyen szándéka nincsen, különben is, ő egy felnőtt férfi, eszébe sem jutott volna ilyesmi, biztos a lány nem szereti őt valami miatt. Ettől kezdve pedig a lány és az anya még jobban eltávolodnak egymástól és később már ezért sem fog hinni az anyuka a saját gyerekének.

2018. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#19: Én nem az anyát védtem, csak felhívtam a figyelmet egy következetlenségre.
2018. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
64%

#26 Semmi következetlenség nem volt a válaszomban. Félreértettél valamit. Igen, azt írtam, hogy én sem hinnék neki AZONNAL, tehát nem ugranék rögtön neki a haveromnak, hogy te mocsok féreg, de nem csinálnék úgy, mint aki meg sem hallotta, mert bizony, ahogy az egyik válaszoló is írta, ha csak 1% esély is van arra, hogy igaz, mert bőven van rá esély, akkor ki kell deríteni az igazat. Az anyja viszont rögtön hazugnak nevezte a lányát, mint ha valami naiv tizenéves kislány(mármint a nő) lenne... Nem tudja róla elképzelni, hogy ilyet művelne.

Vagy talán nem akarja? Na abban az esetben én azért elgondolkoznék azon, hogy vajon mi a fontosabb a kedves anyukának.

2018. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!