Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerelmes lett egy...

Anyukám szerelmes lett egy olyan valakibe akit én egyszerűen ki nem állhatok. És ezért nem bírom elviselni. Ráadásul gyakran történt olyan amikor ő miatta megsebesültem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem gond, akkor inkább a kérdezőtől szeretném olvasni a pontos esetleírást. Mert engem ez nagyon érdekel.
2018. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"én úgy tudom nincs különösebb problémánk (családi) úgy hogy azért remélem nem valami nagy próbléma.."


Épp elég nagy probléma az, hogy elváltak a szüleid, meg hogy most az anyukád nem lát a rózsaszín ködtől...

2018. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:
100%
Majd felébred anyukád ha őt is nekilökdösi valaminek...
2018. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem arról van szó, hogy te ki nem állhatod, az a kisebbik baj lenne, hanem arról, hogy ez egy agresszív állat, aki téged bántalmaz, és nagy valószínűséggel anyukádat is, vagy fogja. Ez semmiképpen nem normális, és nem szabad belenyugodni. Ha bármit csinál, azonnal szólj anyádnak, mutasd meg iskolaorvosnak, védőnőnek, normális rokonnak, fényképezd le, erőteljes sérülés esetén a háziorvosnál vagy a sebészeten látleletet is vetethetsz, amivel mehetsz a rendőrségre, persze egy felnőtt rokon kíséretében. Ez gyerekbántalmazás, és anyád bűnrészes, ha eltűri. Apukáddal mi van?
2018. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11%
Miért lett a 12-es válaszom nullázva? Akkora gond, hogy a kérdezőnek segíteni akartam, ha hajlandó lett volna leírni, hogy mik szoktak történni? Már a segítség is baj??? Ezen a nyomorult oldalon soha semmi nem jó. Nyaljatok sót.
2018. okt. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!