Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkreteszi az életemet?

Tönkreteszi az életemet?

Figyelt kérdés

2 hónapja munkát keresek, akármennyire próbálkozom nehéz:(

Ez azét is nehéz mert lelkileg terhelt vagyok.A főzés és sütés tesz boldoggá, de még ezt is elvették tőlem:(

A családommal élek,3 testvérem van,2 itthon dolgozik,másik külföldön. 19 éves vagyok.A családom hogy is mondjam?! nem átlagos, 24 órából 10 veszekedés:( leginkább miattam, mert nem dolgozom.Én mindent elkövetek, hogy legyen de nem megy.Mivel én falun lakom, így a városba kellene, hogy költozzek.Pénz nélkül nem lehet, ingázást nem lehet megoldani! Mindig mondtam anyámnak, hogy tegyen férre pénzt, mert suli befejezése után kell:( de nincs semmi...

Nem szeretném, hogy elvegyék tőlem a főzés örömét :( , néha még főzni sem tudok, mert nincs miből :(

Nem vagyunk szegények, de anyám költekezései megőrítenek.

Nem tudom mit csináljak!Annyira nehéz, egészségileg, mentálisan... oh :(

Hogy oldjam meg?

Bocsi, hogy ilyen lett, de annyi minden kavarog a fejemben:(



2018. okt. 30. 23:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Anyum beteg :( a testvéreim gondozzák.Nem igen van buszjárat, utolsó ami megy az 4 kor van :(
2018. okt. 31. 10:31
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Bicikli? Vagy ha valakinek van arra felé dolga az segíthet a közlekedésben biztos hogy van kis faluba főleg olyan ismerős aki bejár.
2018. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
17 km re van a város.A faluból bejárnak de később érnek haza, kb 7-8 körül.
2018. okt. 31. 10:39
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Akkor te is hazaérsz majd 7-8 körül.

Kíváncsi vagyok, melyik település az, amit ennyire nem lehet elérni...

2018. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Én is marha kíváncsi vagyok rá melyik település ez. Én komárom megyei 500 fős zsákfaluban nőttem fel és jártak buszok, ha ritkásan is.
2018. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezek szerint van busz.



Ha nem tetszik a menetrend, én pl elkezdenék a vàrosban dolgozó, kocsival kàró ismerôst keresni vagy facen feladni egy hirdetest, hogy betarsulnál valakihez, aki felétek ingazik. Nyilvàn min. a benyó felét fizetni kell, de nem megoldhatatlan.

2018. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok..

megjegyzem, 70 fôs metropoliszban lakom, a vàros 15 km..de nàlunk IS reggel 7 es du. 4 közt órànként 1-3 db buszjàrat áll meg.

4utàn 6ig van 3, aztàn egy van 22 órakor.

De mondom, 70 fôs helyen lakom, egyszerűen nem hiszem el, hogy nálatok nincs busz.

2018. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!