Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért csinálják ezt?

A szüleim miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Panellakásban élünk, még csak nem is családi házban 25 éves vagyok. Itt éltünk születésem óta.

Kinöttem már régen., nicns saját légtér, és naponta veszekedenek velema szüleim, Dolgozok és egyetemre járok, de pl ma is nincs munka, feszült vagyok, mert nem jó a gépem és pnaelban nem lehet mit csinálni.

Mondtam apámnak reggel vigyen kocsival kirándulni szép friss levegőt szívni túrázni.

Erre hogy nem megyünk , aztán elkedztek velem ordibálni meg hogy elmbeteg vagyok. Aztán én is orditottam, van a szomszédban egy 18 éve lány, aki szintén engem ba.. le hogy a nagy a hangom, és miért nem kussolok. De a szüleim készitenek ki.

Ilyen kis dolgog miatt nagy fesztivált csinálnak.

Képtelen vagyok igy élni, plussz a 27 éves nővérem is itt lakik, aki nem dolgozik és eltartják-

Kis lakásban 4 felnőtt. És veszekedés veszekedés hátán, és én vagyok a tünethordozó, rajtam csattan az ostor, mert a szomszédok az én hangomat halják, miközben nem én generálok veszekedést hogy ordibáljak.

Én csak ma friss levegőt akartam szidni, mert begolyoztam akis szobámban. Erre hogy nem megyünk, aztán ezárt balhéztak velem egésznap.


2018. nov. 1. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Lábad nincs, vagy nem működik. A te korodban felültünk az első induló vonatra. A többi jött magától.
2018. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Kocsival kirándulni? WTF?


Amúgy: Húzzál pszichológushoz! Veled van a baj

2018. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kocsit én vettem a szüleimnek! Azt mg hozzáteszem, csak én szin vak vagyok és nem vezethetek.
2018. nov. 1. 19:31
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
És az hogy te vetted egyből azt is jelenti hogy ők a sofőrjeid?
2018. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti hogy pl munkaszüneti napokon, belehetne iktatni egy egy utazást. hamár nekik vettema saját pénzemből 19 évesen! Hogy ők tudjanak vele munkába járni. 2 évig diákmunkáztam érte, 18 és 19 évesen hogy vegyek egy kocsit.
2018. nov. 1. 19:37
 6/16 A kérdező kommentje:
De nem is azzal vana probléma hgy nem megyünk,. hanem ők ezt élvezik pláne az apám. Minden kis dologért veszekednek velem, nem tvzhetek este 6 után. Tehát szinte mindenért, mert én vagyok az az ember akit lehet baszo..gatni. MErt hagyom magam.
2018. nov. 1. 19:38
 7/16 anonim válasza:
92%
Miért vettél nekik kocsit?...Megértelek egyrészt, kedves kérdező, másfelől viszont nem értem, hogy 14 évesen miért nem tetted inkább félre a pénzt egy saját lakásra...
2018. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mert Saját lakást, nem lehet kapni 15-20 millio alatt Pesten.

Gondolj bele, nekem ahhoz havi 200 ezret kell elrakni 8 éven át, minimum.

És inkább vettem nekik 900 ezerért egy használt kocit.

2018. nov. 1. 19:43
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Volt pénzed arra, hogy vegyél egy kocsit a szüleidnek, de arra nincs, hogy elköltözz?

"Mondtam apámnak reggel vigyen kocsival kirándulni". Talán ha megkérnéd és nem követelőznél. Nekik is elegük lehet belőled, mert 25 évesen nem gyik-on kellene hisztizni, hanem tenni a változásért.

2018. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
78%
900k-ból (hozzáteszem, csak a lakbért számolom) 9 hónapon át tudnál külön lakni. Igen, nem valami fényes, valóban, de még mindig jobban jöttél ki volna... Időközben lehet jobban megtudtad volna oldani a pénzügyeket. Illetve hitelt is lehet felvenni.
2018. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!