Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért csinálják ezt?

A szüleim miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Panellakásban élünk, még csak nem is családi házban 25 éves vagyok. Itt éltünk születésem óta.

Kinöttem már régen., nicns saját légtér, és naponta veszekedenek velema szüleim, Dolgozok és egyetemre járok, de pl ma is nincs munka, feszült vagyok, mert nem jó a gépem és pnaelban nem lehet mit csinálni.

Mondtam apámnak reggel vigyen kocsival kirándulni szép friss levegőt szívni túrázni.

Erre hogy nem megyünk , aztán elkedztek velem ordibálni meg hogy elmbeteg vagyok. Aztán én is orditottam, van a szomszédban egy 18 éve lány, aki szintén engem ba.. le hogy a nagy a hangom, és miért nem kussolok. De a szüleim készitenek ki.

Ilyen kis dolgog miatt nagy fesztivált csinálnak.

Képtelen vagyok igy élni, plussz a 27 éves nővérem is itt lakik, aki nem dolgozik és eltartják-

Kis lakásban 4 felnőtt. És veszekedés veszekedés hátán, és én vagyok a tünethordozó, rajtam csattan az ostor, mert a szomszédok az én hangomat halják, miközben nem én generálok veszekedést hogy ordibáljak.

Én csak ma friss levegőt akartam szidni, mert begolyoztam akis szobámban. Erre hogy nem megyünk, aztán ezárt balhéztak velem egésznap.


2018. nov. 1. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az h nem tévézhetsz este hat után könyörgöm 25 éves vagy,,meg miért apuéknak kéne kirándulni vinni,mintha 12 lennél,növéred 27 ő se nézhet tévét este? Mi van nálatok bolondok háza?
2018. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az bolondok háza.

Nővérem az egy szem..é kis. Szuperül él, este elmegy a pasijához aludni,.. akik eltartják kap enni, ott. Nappal itthon van egésznap, itt is eszik, nem csinál semmit, boltba nem megy el, takairtani nem takarit.

Én férfi létemre legalább csinálom ezeket.

Apám viszont védi a nővéremet és neki nem is kötelessége semmit sem csinálni, meg hogy nekem kötelességem őt kiszolgálni. a lényeg én vagyok a tünethrdozó ebben a családban, és a végén én robbanok, amit kiprovokálnak.

2018. nov. 1. 19:56
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de talán az akut ötletekre nem nyitott az apukád.


Furcsa a felállás. Ha színtévesztő vagy, azért még a budai hegyekben lehetett volna egyet járni.


Ha szorgalmas vagy az egyetem mellett egy gondnoki álláshoz kapcsolódó lakás talán megoldást jelenthet a különélethez. Néha felbukkan ilyen hirdetés.

2018. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

"Mondtam apámnak reggel vigyen kocsival kirándulni szép friss levegőt szívni túrázni."


Az jó ötlet, hogy szeretnél kirándulni szabadnapon.

Az nem jó ötlet, hogy kocsival akarod kivitetni magad túrázni.

Az nagyon rendes dolog Tőledm, hogy vettél kocsit, de ez nem jelenti azt, hogy nekik a szabadnapjukon körbe kellene ugrálni Téged.


Ember, 25 éves vagy, ha nem érzed jól magad otthon, akkor szépen felemeled a testedet és elindulsz egyedül kirándulni, stb. Vagy a nővéreddel, ha egyedül nem akarsz.

Mindenre van megoldás.

Ha nem érzed jól magad ilyenkor, akkor szépen elmész otthonról.

Amíg együtt laktam anyámmal és csak az örökös veszekedés ment, akkor sokat utaztam, kirándultam.

Aztán később volt olyan, amikor már egyedül voltam, hogy volt egy szabadnapom meg egy gyerekem, akit szerettem volna elvinni valahová, de csak egy ezresem volt rá. Tudod mit csináltam? Görcsöltem vagy 2 órát a neten, hová tudnánk elmenni ennyi pénzből (leginkább sehová, mert még a Hűvösvölgybe is 2-3 ezer ft lett volna a BKV jegy), aztán kitaláltam, hogy felülünk a vonatra (Bp-en lakunk) és kimegyünk Ferihegyre repülőket nézegetni. ) 900 ft volt és még élvezte is a gyerek (fiú): volt benne vonat meg repülő.


Mindenre van megoldás, úgyhogy legközelebb ne kiabálj, hanem menj el otthonról kirándulni - jobban jársz :-) Este fáradtan hazaérsz, aztán már fekszel is le.

Ha megkérdik, miért mész el, szépen megválaszolod, hogy mert itthon csak a balhé megy - aztán majd ráérnek elgondolkodni, hogy mi kell nekik: a balhé vagy hogy otthon maradj :-)

2018. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Az bolondok háza.


Nővérem az egy szem..é kis. Szuperül él, este elmegy a pasijához aludni,.. akik eltartják kap enni, ott. Nappal itthon van egésznap, itt is eszik, nem csinál semmit, boltba nem megy el, takairtani nem takarit.


Én férfi létemre legalább csinálom ezeket.


Apám viszont védi a nővéremet és neki nem is kötelessége semmit sem csinálni, meg hogy nekem kötelességem őt kiszolgálni. a lényeg én vagyok a tünethrdozó ebben a családban, és a végén én robbanok, amit kiprovokálnak.


Valamiért kamunak érzem..

2018. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Meg esik az ilyen minden hol, lehetséges hogy a nõvéredet jobban szeretik én is ezt érzem na de mindegy is, szóval azt tudom javasloni mint férfi a férfinek hogy légy még jobban önáló, ha neked szükséged van friss levegõre akkor kérdezd meg a családot szépen nincs e kedvük el menni kicsit kirándulni? Ha azt mondják nincs akkor fogod magad és fel szállsz egy buszra például és el mész oda ahova szeretnél, esetleg ha lenne jogsid akkor egyedül is el mehedtél volna már feltéve ha oda adták volna a kocsit de ez most lényegtelen, próbálj meg uralkodni magadon és mindig pozitívan gondolkodj, légy te az okosabb és ne ordibálj velük de még fel se idegesítsd magad, nem ér annyit az egész, tegyél félre pénzt hogy majd el tudj költözni, ha megint meg talál a szomszéd lány akkor kérdezd meg így akarja jelezni neked hogy tetszel neki? :-D

Esetleg olvass könyvet, spotrolj az oldja a streszt és sokkal jobban alszol és érzed magad utána.


20F

2018. nov. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!