Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy bármibe is...

Miért van az, hogy bármibe is belekezdek, anyukám negatívan áll hozzám és olyanokat mond, hogy úgy sem fog sikerülni, kevés vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
nagyon lehúzza az önbecsülésemet, már tanulni is félek, mert mi van akkor ha neki lesz igaza és nem sikerül...

2018. nov. 2. 19:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont egy ilyen mérgező (mostoha,) szülő miatt lettem egy szorongó, önbizalomhiány is, lelki sérült ember. 30eves vagyok, meg 2eve is kirohogott h ugyan minden nrkem jogsi, úgysem fog sikerülni. Hát pedig sikerült... Én már 18eves koromban elkoltoztem tőlük, ők külföldön, de még így így keveri a szart. Már 1eve egyáltalán semmit nem kommunikálok vele.

Valószínű miatta lettél depis! Ha nem akarsz még betegebb lenni, szedd össze magad, és szabadulj meg tőle! Tudom, nehéz elkoltozni, de csak van valami megoldás. :/

2018. nov. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!