Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha nagyon faj a...

Az normális ha nagyon faj a fülem ha itthon veszekedés van? 17L

Figyelt kérdés

Szóval ha elkezdődik és ha nekem is beszélnem kell már egyből elkezd fajni főleg utána is zúg meg minden

Nálunk elég gyakori anyám hiszti rohamai és ilyenkor velem is csúnyán viselkedik elegem van már nagyon belőle

De felek hogy valami következménye lesz ennek a fül fajasnak

Elég érzékeny a fülem meg kb mindenem betegsegekre is fogékony vagyok elég egy jég hideg tea és begyullad a torkom és meg fazok

Hogy ez a fül fajas kezelhető, vagy normális vagy mi?

Bocsánat hogy ilyen “hulye” kérdéssel jövök ide de tényleg mostanában észrevettem ezt magamon és állandósult



2018. nov. 3. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Szia! Lehet hogy az agyaddal van valami, el kéne menni egy ct vizsgálatra. A fulzúgás idegességnél erre utalhat. Nem szándékozom ijesztegetni téged.
2018. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Lehet magas vérnyomástól is.
2018. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
1. Őrültség egy 17 évest CT-re küldeni, az a sugárzás biztos marha jót tesz neki ebben az életkorban. MRI kell, nem CT. Az többe kerül az államnak, de ne a kiskorúakon spóroljon.
2018. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azaz??
2018. nov. 3. 19:13
 5/20 anonim ***** válasza:
2%
Nem értem Kérdező.
2018. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Hogy CT vagy MRI, arról döntsön az orvos és ne mi, laikus válaszolók!

Kérdező, menj orvoshoz a panaszoddal.

2018. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális, tessék elmenni a háziorvosodhoz, ő eldönti, hova tovább!
2018. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek inkább lelki oka van.
2018. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekkoromban volt egy komoly halláscsökkenésem, headsettel halgattam akkor még a kazettás magnót nagy hangerőn. Idővel rendbe jött a hallásom úgy 80-90%-os ra de máig sokszor nagyokat hallok.


Nálam ez abban nyilvánult, meg hogyha hangos volt a zene egy szobába fájt utána a fülem, nem tudtam zenét halgatni semmilyen fej illetve fülhalgatón.


Az útóbbi olyan 5-6 éve viszont megszünt ez a probléma.

2018. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Valóban orvoshoz kell menni, viszont az orvos simán beutalja CT-re, mert nekik az a fontos, hogy olcsó legyen, a sugárzás meg nem annyira fontos nekik. Ez így működik sajnos. Kérdező, ha CT-re akarnak küldeni, kérjed, hogy MRI-re hadd menjél! Fizetem én is a TB-t és az EHO-t, kéne, hogy fussa nekik!

De elsőre nyilván nem ilyenre fogják küldeni a kérdezőt. Szóval tényleg keress meg egy orvost, ő majd kivizsgáltat.


És igen, 4es válaszoló, képzeld el, hogy ezt jobban tudom nálad. Mert te talán orvos vagy? Erősen kétlem.

2018. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!