Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha nagyon faj a...

Az normális ha nagyon faj a fülem ha itthon veszekedés van? 17L

Figyelt kérdés

Szóval ha elkezdődik és ha nekem is beszélnem kell már egyből elkezd fajni főleg utána is zúg meg minden

Nálunk elég gyakori anyám hiszti rohamai és ilyenkor velem is csúnyán viselkedik elegem van már nagyon belőle

De felek hogy valami következménye lesz ennek a fül fajasnak

Elég érzékeny a fülem meg kb mindenem betegsegekre is fogékony vagyok elég egy jég hideg tea és begyullad a torkom és meg fazok

Hogy ez a fül fajas kezelhető, vagy normális vagy mi?

Bocsánat hogy ilyen “hulye” kérdéssel jövök ide de tényleg mostanában észrevettem ezt magamon és állandósult



2018. nov. 3. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
11-es válaszoló. "És igen, 4es válaszoló, képzeld el, hogy ezt jobban tudom nálad." Elég beképzelt vagy! Majd egyszer valaki úgyis letöri a szarvad! Te sem vagy orvos! Egyébként olvasni tudsz? Ha tudsz akkor azt is látni/olvasni fogod hogy én adtam azt a választ hogy lehet hogy az agyával van a gond. Utána jössz te és kioktatsz. Ki vagy te hogy kioktass? Na húzz el melegebb éghajlatra mint a vadlibák délre!
2018. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%

11-es válaszoló.

"sugárzás meg nem annyira fontos nekik."

És mondtam már hogy Csernobilba menj sugárzást mérni 😀😀😀!

2018. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is középsuli alatt kezdett el fájni a fülem, szinte állandóan középfül gyulladásom volt. Aztán a fül-orr gégész aki kezelt kiment külföldre és az új meg se volt hajlandó vizsgálni... Fülzúgással mentem el magánúton dokihoz. Beutalt belső fül mri-re, másfél éves várólista van rá! Privátba meg 90 ezer forint. Ezzel nem azt akarom mondani h ne menj dokihoz, menj el mindenképp és ne húzd az időt! Suliba nem szokott hallásvizsgálat lenni?

2018. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez simán lehet attól hogy felmegy a vérnyomásod mikor felhúzod magad a veszekedésnél. Ne hallgass a károgókra, a huszon-egynéhány százalékoskára pláne ne. Menj el dokihoz, biztos ami biztos , mert lehet olyan baj amit felzaklatott állapotodban jobban érzel. De ne dőlj be olyan hülyeségeknek hogy az agyaddal van baj...
2018. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Menj el, minimum háziorvoshoz.


Koliba nem tudsz menni?

2018. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Idegrendszeri reakció, "felmegy a pumpa", és a vérnyomásod is. Menj el orvoshoz, mert bizony egy idő múlva hallóideg károsodást is szenvedhetsz.

Nem benned van a hiba, hanem a környezetedben, és a szervezeted reagál.

Idézem: ", az

erős hangok által okozott halláskárosodás, az ún. akusztikus trauma", valamint "különböző stresszállapotok".

De emellett lehet valamilyen gyulladásos is a belső fülben, s az az erős hanghatásokra erősebb tüneteket

mutat.

Mindenképpen menj orvoshoz, mert súlyos hallásvesztés lehet a vége, ha elhanyagolod.

2018. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, több oka is lehet a panaszodnak, nem itt fognak diagnosztizálni és segíteni sem. Menj el orvoshoz.
2018. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

14es válaszoló!

"Ne hallgass a károgókra, a huszon-egynéhány százalékoskára pláne ne."

Akkor te is károgó vagy ha itt osztod az észt!

2018. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehet ez szomatikus tünet is.
2018. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lelki oka van.
2018. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!