Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez beteges túlféltés?

Szerintetek ez beteges túlféltés?

Figyelt kérdés
Most lettem 8.-os, de szüleim szinte már betegesen túlféltenek. Anyám alig akar beengedni busszal Miskolcra (ami csak 30 km-re van tőlünk).

#féltés #Agyonféltés
2018. nov. 7. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Nem ovodás vagy,azok is mehetnek egyedül,nem kell ezt a szülő nélkül semmire se kpes 10 16 20 30 évesen se vonalat tolni..
2018. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem se engedtek be Miskolcra 8.-ban. 11.-ben mehettem el először busszal, de csak Rudabányára XD Na de igen, ez túlféltés a javából... Engem mindig is nayon túlféltettek, meg is lett az eredménye, szorongó beszari nyomi lettem...
2018. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Az "alig akar beengedni" mit jelent? Beenged, csak sokszor elmondja hogy vigyázz magadra?:) Ez inkább kedves, mint beteges szerintem.
2018. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

16 evesen, mikor eloszor utaztam eloszor Pestre, anya kikisert a buszmegbe es elsirta magat, annyira feltett, pedig a nagynenem kint var a buszmegalloban, es a vegallomason kellett leszallnom tehat el sem teveszthettem. Szerintem nagyon aranyos volt, utolag mar nevet rajta.

Szerintem ez attol is fugg, hogy mit akarsz csinalni miskolcon, kivel mesz, kihez mesz. Egyedul lofralni biztos nem engednelek el, de meg a 13/4 eves baratnoddel se.

2018. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Ezért ilyen a magyar fiatal,mert mindentől félni rettegni kell ezt nevelik,bele, h semmire se jo,csak szemellezősen lehet,depisek nem tudnak örülni pozitivak lenni,lehangoltak,korlátozottak,funkcionális analfabéták,ha á terv nem megy nincs b és cé mert képtelen összefüggésben nézni váltani tátja a szájhát h majd anyu kitalál vmit ás ezt viszik a felnőttkorba ezt adják tovább stb.... Külföldön élő magyar gyerekeket az életre nevelik cserfesek feldobottak,onnáloak,képesek gondolkodni tervezni megvalositani már a 10 12 évesek is önállóbak mint otthon a 18 19 évesek... Lehet lepontozni ezért tart ott az ország ahol..
2018. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Mikor mennél Miskolcra? Mármint, lb hánykor? Nem szívesen mászkálok mondjuk én a Búza téren sötétedés után, viszont az is igaz, ha nem vagy egyedül akkor nem kell annyira félni. Szerintem nyugodtan engedhetne. Engem a barátomhoz nem akar, aki két órára lakik tőlem :(


16/l

2018. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"Engem a barátomhoz nem akar, aki két órára lakik tőlem :("


A majsi 17 éves lányt elengedték. Szombat óta nem tudni róla semmit:( (Ha olvas valaki híreket).

2018. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Vasárnap mennék, még nem tudom hány órakor. Végülis elengedtek, de attól még elég beteges ez az agyonféltés. Jövőre olyan gimiket néztem ki ahova koleszba kéne menni, abba is alig egyeztek bele. Rokonaim szerint a helyi k cs g-és r¡bancképzőbe kéne járnom mert "a kollégium borzalmas, nem fogod kibírni" "kollégiumba nem fognak felvenni mert apád sokat keres (lófütyit)" "egy ennyi idős gyereknek még a szülei mellett a helye" meg edzésről akkor jövök haza mikor besötétedik és múltkor is hazavittek mert "ilyenkor ne mászkáljak egyedül". F szom ki van az egésszel. Ha meg véletlen bent hagyok suliba egy füzetet, vagy rossz jegyet kapok, idegbetegek lesznek és elkezdenek ordítozni, meg b+olni. Csodás életem van...
2018. nov. 8. 14:52
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha vernek is azért is mert elhagysz egy füzetet nem csoda h menni akarsz :/

Magyar szülő azért idegbeteg mert nincs pénz a fizetes éhbér,kint a mosogato autot vesz, és mert mentálisan süllyed az ország is,pia stb..

2018. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vernek.
2018. nov. 8. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!