Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért veszi véresen komolyan...

Miért veszi véresen komolyan a szülő, és csinál világmèretű problémát abból, ha a gyermeke otthagyja az egyetemet, mert csalódott elképzeléseiben?

Figyelt kérdés

Szüleim nem tudják elfogadni, hogy az 1. félévben itt akarom hagyni az egyetemet, 1 fèlèvet dolgoznk, majd szeptemberben egy teljesen más irányú szakra járni. Van tervem, de aszüleim egyszerűen nem tudják elfogadni, teljesen kiakadtak, mintha ez lenne a világ legnagyobb problémája. Pedig ennyi idősen honnan tudja vslaki teljesen biztosra, hogy nem fog csalódni elképzeléseiben?

Valaki járt hasonló cipőben?


2018. nov. 13. 08:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek utolsóval.

Két és fél hónap után rájöttél, hogy nem ezt akarod csinálni. Vagyis a legelső nemszeretem jelzésnél feladtad.

Mit gondolsz, a másik szakon nem lesz olyan, amit másképp gondoltál? Ott nem lesznek nemszeretem tárgyak?

AZ más kérdés, hogyha külön élsz, eltartod magad, akkor én egyszer elmondanám, miért tartom ezt elhibázott döntésnek, aztán többet nem szólnék, a te életed, nem az enyém.

2018. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!