Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem volt anyámból! Mit...

Elegem volt anyámból! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindíg jó nevelést kaptam otthon,nem feleselek anyáméknak vissza és mindíg segítek a házi munkában még akkor is ha nem kértek meg rá.Anyám folyamatosan kiabál velem minden kis dologért is..például ha kipakolom a mosogatót,felmosok és rendet rakok de elfelejtek porszívózni akkor egyből veszekszik velem hogy miért nincs felporszívózva..semmi nem jó,mindíg minden rossz,bármit csinálok és úgy érzem hogy utál engem..már sírtam is ez miatt és ha itthon vagyok akkor gyomorgörcsöm van..a kajával is folyamatosan csesztet.Balesetem volt aminek következtében nem tudok suliba menni és edzeni se edzhetek.Ő dolgozik és ha haza jön és megkérem melegítse meg az ebédet(feküdnöm kell egész nap) akkor mindíg a szememre hányja hogy folyamatosan csak eszem és hogy el fogok hízni és nem igaz hogy megint eszem(egy nap 3x eszem).Bármit mondok neki,megosztanám vele hogy mi történt velem,milyen napom volt mindíg az a válasza hogy leszarja.Már nem bírom tovább..sajnos 5 éves középsuliban vagyok és még ezen kívül van 1 évem..Azért várom már hogy elballagjak hogy olyan messzire menjek amennyire csak tudok tőle.Apu mellém áll de ha anyám jelenlétében mondom hogy anya megint csúnyán beszélt velem akkor anyám természetesen mindent tagad és anyámnak hisz.Van egy öcsém és ő nagyon el van kényeztetve,mindíg mindent megkap pedig ő sokkal rosszabb tanuló mint én es folyamatosan szemtelen a szüleimmel,úgy beszél velük ahogy én még a barátaimmal se beszélnék.De nekik úgy látszik ez a jó.

2018. nov. 16. 16:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
26%
Balesete volt a kérdezőnek ,Anyuci nem tud főzni takaritani,tudom ma anyucikáknak az én idő fontos.. Ezért vannak padlon a magyar családok,mert a magyar nők nem tudják h mi lenne a feladatuk..
2018. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Fuh utolsó, te olyan tipikus "Tudd már hol a helyed" stílust veszel fel a nőkkel szemben. Azért van egy apa is, aki tudna segíteni, vagy ki kéne elégíteni az asszonyt, ha már ilyen házisárkány. Valószínűleg okkal. Ettől függetlenül nem a kérdezőn kéne ezt levenni, és jó volna a munkamegoltást alkalmazni, elvégre van egy öccse is, apja is, ők mit csinálnak? A töküket vakarják? Tipikus megrekedt családi gondolkodás, ahol a nőt száműzzék a konyhába és a házimunkára, míg a pasik "megszerelik" a csapot évente egyszer.
2018. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
92%

Ez nem kamasz hiszti

Az én környezetemben is van egy család, akinél az idősebbik lány olyan, mintha egy befogadott csicska lenne, a fiatalabb fiú pedig egy ótvaros bunkó paraszt. Ennek ellenére a lány kutyába sincs véve, rá se tojnak, viszi haza a jó eredményeket a suliból, mindenben segít, és úgy beszélnek vele, mint a legutolsó szaros ronggyal

A fiú meg drogozik piál, nem tanul, már két iskolából kicsapták, és mégis ő a család szeme fénye.

Már többen próbáltuk jelezni az anyának, hogy valamit borzasztóan rosszul csinál, de fel sem fogja, hogy szép lassan elveszíti a lányát

Abszolút megértem a helyzetedet. Sajnos van ilyen. Nem tehetsz semmit szinte. Fogadd el a helyzetet és amint lehet költözz el.

2018. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%

Most akkor fekszel vagy porszivozol ?

Kotve hiszen barmi bajod amivel egesz nap fekudni kell kiveve gerinctores

Ha fekszel trombozist kapsz es meghalsz setalj el a mikroig

2018. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó,nagyok sok dologgal kell feküdni,Jézus milyen emberek válaszolnak,az meg ahol a gyereknek akkor is csicsázni kell ha beteg v kitört a lába, mindent elmond a kedves szülőről..
2018. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
40%
Lehet,hogy téged el tudnak nyomni, vagy rajtad kompenzál anyád. Szal azt látja rajtad, h te nem tudod megvédeni magad; szóval "nyugodtan" taposhat; vagy pedig a másik gyereknél nagoyn engedékenyek,és ki akarja ezt rajtad élni. Tehát hogy akkor téged meg nagyon befenyít; egy kis csicskájának néz; aki nem mer, nem tud, nem akar harcolni, képtelen visszavágni, akit talán gyengének és értéktelennek is tart; lehet, hogy pont ennek okán, de te ezt card le. Próbálj meg minél kevesebbet beszélgetni vele; csak akkor válaszolj neki, ha nagyon muszáj. Amúgy asszem nem is ez van, amit írtam, hanem kicsi az önértékelése, ő is lehet, hogy csomószor el volt nyomva; így kell valaki neki is, akin ő is hatalmaskodhat; és akkor lehet ez egy ilyen szintű-jellegű kompenzáció is.
2018. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat:)

El van törve a lábam,nyilván a wcre kimegyek mankóval de bocsánat hogy így megkérem hogy melegítse meg a kaját:D

2018. nov. 17. 19:36
 18/26 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul értelmezték páran..most nyilván nem tudok besegíteni így a házi munkába,ezt akkorra értettem amikor nincsen semmi bajom
2018. nov. 17. 19:38
 19/26 anonim ***** válasza:
31%
Mankoval kivalloan lehet kajat melegiteni
2018. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

És mankoval fejbe lehet vágni a hozzád haasonlokat kedves utolso,pofámrol égne a bőr ha a törött lábu gyerekemnek egy kaját nem tudnék megcsinálni ha beteg,előző neked a feleséged biztos törött lábbal takarit is és szét is dobja parancsra a lábait,van ahol a gyerek és a nő sem csicska..,.

64F

2018. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!