Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem volt anyámból! Mit...

Elegem volt anyámból! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindíg jó nevelést kaptam otthon,nem feleselek anyáméknak vissza és mindíg segítek a házi munkában még akkor is ha nem kértek meg rá.Anyám folyamatosan kiabál velem minden kis dologért is..például ha kipakolom a mosogatót,felmosok és rendet rakok de elfelejtek porszívózni akkor egyből veszekszik velem hogy miért nincs felporszívózva..semmi nem jó,mindíg minden rossz,bármit csinálok és úgy érzem hogy utál engem..már sírtam is ez miatt és ha itthon vagyok akkor gyomorgörcsöm van..a kajával is folyamatosan csesztet.Balesetem volt aminek következtében nem tudok suliba menni és edzeni se edzhetek.Ő dolgozik és ha haza jön és megkérem melegítse meg az ebédet(feküdnöm kell egész nap) akkor mindíg a szememre hányja hogy folyamatosan csak eszem és hogy el fogok hízni és nem igaz hogy megint eszem(egy nap 3x eszem).Bármit mondok neki,megosztanám vele hogy mi történt velem,milyen napom volt mindíg az a válasza hogy leszarja.Már nem bírom tovább..sajnos 5 éves középsuliban vagyok és még ezen kívül van 1 évem..Azért várom már hogy elballagjak hogy olyan messzire menjek amennyire csak tudok tőle.Apu mellém áll de ha anyám jelenlétében mondom hogy anya megint csúnyán beszélt velem akkor anyám természetesen mindent tagad és anyámnak hisz.Van egy öcsém és ő nagyon el van kényeztetve,mindíg mindent megkap pedig ő sokkal rosszabb tanuló mint én es folyamatosan szemtelen a szüleimmel,úgy beszél velük ahogy én még a barátaimmal se beszélnék.De nekik úgy látszik ez a jó.

2018. nov. 16. 16:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Aki nem mozog az trombozist kap

Mankoval is mozpgni kell azert kapta

Ne mar mikoroig kimenni nehez legyen..

2018. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
81%

Most komolyan, ilyen részleteken akadtok ki? Valószínüleg mozog ő, csak szarul esett neki, hogy törött lábbal megkéri az anyját annyira, hogy melegítsen neki kaját, és még azt se tudja megtenni morgás nélkül, ami akárhogy nézem, mindenképp szánalmas, nemhogy a saját gyermekével szemben...kedves kérdező, ne foglalkozz az ilyen és hasonló megkeseredett figurákkal. Az ember már segítséget sem kérhet, úgy látszik mindenki jobban tud nálad mindent, pedig te éled át.

Sajnálom a helyzetet amiben élsz, nagyon mérgező környezet ez egy gyereknek. Valószínüleg édesanyád nem fog változni. Mondanám hogy szólj nyugodtan vissza neki, mert megmondom az őszintét, annyira jó lenne ha az ilyesfajta "szülők" visszakapnák az ívet és rájönnének mennyire elb*$zták, de ne tedd, valószínüleg olaj lenne a tűzre:(

Foglalkozz a jövőddel és mihamarabb költözz el! Sok választásod nincs.

Vagy fordulj egy hosszabb, négyszemközti beszélgetéssel apud felé. Hátha sikerül meggyőznöd.

2018. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
K8vancsi lennek a sok nyavogo kamasx mennyit tesz meg az annyaert ha fordul a kocka
2018. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Jezusom mennyi szanalmas ember van itt,tobben a lenyeget fogjak meg es hat bolhabol elefantot ugyebar..De ha mer ennyire belemegyunk a reszletekbe:El van torve a labam,igen,el tudok menni a mikroig es meg tudom melegiteni az etelt es nem,nem fekszem egesz nap de az orvos nagyon minimalis mozgast mondott..nem baszogatom anyamat minden szarral sot csak a furdesnel segit de ha megkerem hogy normalisan hogy melegitse mar meg nekem az ebedet akkor is morog..es volt mar forditott helyzet amikor anyam olyan rosszul volt hogy nem birt felkelni es akkor nem mentem el suli utan a kulonoramra mert apamnak dolgoznia kellett es en apoltam ot hozzateszem ez nekem teljesen evidens volt es semmit nem szoltam..
2018. nov. 20. 11:34
 25/26 A kérdező kommentje:
Koszonom amugy a rendes valaszokat is:)
2018. nov. 20. 11:36
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor már legalább látod h neki nem evidens mert nem szeret csak megtür,igy jár aki becsúszik mert anyu nem védekezett jol-..
2018. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!