Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már 1 éve edzek lassan, lány...

Már 1 éve edzek lassan, lány vagyok, és anyámék szét cseszegetnek a hülyeségeikkel, mert azt hiszik, hogy a fehérjében meg ezekben a készítményekben csak mérgek vannak, miért csinálják már? Jár még valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve elkezdtem edzeni, nagyon dagi voltam, jelenleg 19 éves vagyok, nagyon szeretem, amit csinálok, egyszerúen már anyámék miatt úgy érzem, megbolondulok.. Amióta edzek, csak ezt hallgatom:-Miért szeded azokat a s**rokat?

-Miért kell ilyen hülyeségeket venni?

-Jó erre pocsékolni a pénzt lányom?

-Egyszer úgyis ez miatt betegszel le..

Ma pedig megjött a rosszabb idő, és mondtam neki, hogy szét ment a térdem (érzékeny vagyok az idő változásokra), erre ma meg megkaptam azt, hogy ezek miatt a sz**ok miatt megy szét, és mutogat a fehérjére..

Egyszerűen már nem tudom nekik elmagyarázni elégszer, hogy ezek nem mérgek meg vegyszerek, nekik is ugyanúgy be kellene vinni minden nap a szervezetükbe, csak testépítőknek kell több.. Ti is vagytok, vagy voltatok már így? Minden nap ezt kell hallgatnom, annak ellenére, hogy semmi baom és már a változást is látják.. Már kezd elegem lenni. Mit tanácsoltok?



2018. nov. 20. 15:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%

jaja, ertem, nem kotekedesbol irtam, csak nem ertettem elsore miert jobb ez mint a hus, most mar latom hogy azert mert arra nincs penze. Talan ez egy jo erv lehet a szuleinek, hogy nezzetek, ha vesztek nekem hust hussal minden nap, akkor nem kell ennem ezeket, de ha nem, akkor viszont muszaj hogy valamibol izom legyen.


egyebkent meg mondd nekik azt hogy vitamin, ugyse ertenek hozza, de arrol legalabb annyit tudnak hogy "jo dolog"

2018. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek. :) Nem értettem úgy.
2018. nov. 20. 16:08
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Mond el nekik, hogy mi az a fehérje, miből van és te miért használod. Utána kérdezd meg, hogy pontosan melyik komponensével van problémájuk? Mondják csak meg melyik összetevő a problémás és pontosan miért?
2018. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13: felesleges ervekkel meg logikaval jonni, ezt az embertipust csak felidegesiti, ha meg nem is erti akkor az lesz ra a reakcio hogy "meg pimaszkodsz is budos kolyok?"
2018. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%

Igazuk van a szüleidnek.


Az ilyen kiegészítők nélkül is el lehet érni amit akarsz, csak normálisan kell enni.

lehet kajára több megy majd el, de ha kiszámolod mondjuk azt hogy negyedévente mennyit költesz kiegészítőkre és kajára, majd kiszámolod hogy ha több egészségesebb, több fehér húst vennél kiegészítők helyett akkor mennyi lenne az össz kiadás. Kb ugyanott lennél anyagilag elmondom neked.


Ezek a kiegészítők meg nem éppen a legjobbak, tele vannak különböző vegyi anyagokkal, meg kb semmit sem érnek.


Egyik kollégám aki nagyon otthon van ebbe a témába ő maga is rájött főleg mióta a felesége megunta azt hogy rá külön kell főznie, és magára főzi a kajákat jól összeállítva, igyekszik jó minőséget venni inkább picivel drágábban de tényleg tudja hogy jobb minőségű a csirkemell, és amit porokra költött pénzt inkább kajára költi sokkal előrébb lesz.


Meg mondta hogy akkor volt nagyon beteges időszaka amikor több ilyen sz@rt fogyasztott. Mióta inkább zöldséget, gyümölcsöt eszik ilyen multivitaminos hülyeségek helyett, meg odafigyel a normális étkezésre azóta jóval kevesebbet beteg. Meg persze már 5éve egyáltalán nem iszik alkoholt, a dohányzásról is akkor szokott le amikor megszületett a kislánya, ez már vagy 10 éve.

Na meg ő régen nagyon sok energia italt ivott erről is leszokott és inkább megiszik napi 2 bögre tejeskávét és sokkal jobb a közérzete.

2018. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Az a jó, ha egy csaj izmos. Senki ne mondja meg, ki milyen legyen!!!
2018. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a sok hülyeség fentebb? :D

Milyen “vegyi anyag” van a fehérje porokban, mond már el légy szíves, mert nagyon érdekel.

Az energiaital meg nyilvan egészségtelenebb mint a kávé, ezt senki nem vitatja.

2018. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Teli van vegyi anyaggal?


Hű b+ van benne édesítőszer meg ízfokozó, mennyi vegyi anyag.... parizer összetételét azért nézd már meg!

2018. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Figyelj, te 15-ös... Most rám ne haragudj meg, de te nagyon nem vagy tájékozódott.. Kérdezz már meg valami szakembert, vagy keress rá egy normális oldalon, hogy mi is az a fehérje... És ne a tájékozatlan barátodat kérdezd, ki tudja mit meg nem evett mellette és ő is azt mesélte be magának, hogy attól van valami baja. Pont ez miatt írtam ki a kérdést, az ilyen negatív, hozzá nem értő emberek miatt, ha nincs semmi pozitívum, amit hozzá tudnál fűzni akkor tartsd meg magadnak légy szíves. Vegyi anyag? Tudod te mi az? :D Akkor az egész szervezeted az. Tudod te miből épülnek fel az izmaid, amik alaból már rajtad vannak? Ja, vegyi anyagokból.
2018. nov. 20. 22:11
 20/25 A kérdező kommentje:
A legjobban meg a sz*r kifejezés tetszik. Inkébb nézz körül, mi mindent meg eszel egy nap, cukros, fehérlisztes, zsíros kajákat, na én ezeket nevezném annak, ezek az igazi mérgek.
2018. nov. 20. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!