Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek 18 éves lányotok...

Ti engednétek 18 éves lányotokat 20km-ről Debrecenbe lights offra bulizni, ami este 10-től reggel 4-ig tartana, tömegközlekedéssel jönnének haza, baráti társasággal?

Figyelt kérdés

Jó tanuló, egyetemre készülő lányról van szó,aki céltudatos, még egy barátja volt eddig,nem ribi, nem is viselkedik úgy.

Elmondása alapján előtte "alapoznának" valamelyik bárban,mivel oda bevinni nem lehet semmi alkoholt, venni pedig nem feltétlen vennének ott. Engedjem el vagy ne? nagyon féltem, ki tudja ki mászkál éjszaka az utcán... Viszont nem akarok megtiltani neki mindent, már csak nagykorú,de első debreceni bulija,eddig csak házibuliba járt,mondjuk 3 havonta egyszer, onnan viszont mindig a megbeszéltek szerint tért haza. Köszi!


2018. nov. 21. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

,,Fiú barát nem barát." Ez baromság, nekem is vannak fiú haverjaim, akikkel bulizni is járok, mégsem próbálkoztak be soha, matt részegen sem, akkor sem, mikor nem volt barátom.

Én gyerek vagyok ugyan, nemsokára leszek 17 éves, járok hasonló bulikba olyan kéthavonta (mikor hogy adódik), és nemhogy bárban, az utcán is alapoztunk előtte, mert nem volt nagyon más lehetőség, mégis megoldottam mindig baj nélkül, hazajutottam nagyjából a megbeszélt időpontban, és vigyáztam magamra. Kb egy éve járok bulikba hasonló körülmények közt mint amit leírtál. Egyébként rám is teljesen illik az első sora a kérdésed alatti magyarázatnak, és a társaságra is, akikkel menni szoktam. Nem csak nekem, egyikünknek sem esett még komolyabb baja egy kis másnaposságnál.

Egyébként kíváncsi vagyok, nagykorúként tényleg nem menne, ha megtiltanád neki?

2018. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Mikor bulizzon. Ilyenkor kell élni menni szociális életet élni nem a csecsemő mellöl van 50 évesen diszkozni..
2018. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
persze hogy elengedném, ha eddig mindig tartotta a szavát miért most kezd el hitetlenkedni (amugy szerintem a házibulik durvábbak mert ha ott valaki kiüti magát bedől egy sarokba aludni és kész, de ha másmerre megy azért van egy plusz indok hogy valaki ne jusson el arra a szintre h az utcán fetrengjen) persze a mai világban mindenki fél de ha megfelelő a baráti köre, úgysem hagyják h bármi baja essen :D
2018. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%

ohhh utolsó vagyok annyit lehagytam, hogy ha nagyon izgul, akkor vegyen neki egy paprikaspray-t. Nekem apukám vett és azóta mindig nálam van ha bárhova megyek bulizni :D de még sosem kellett használnom :D

21/L

2018. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
Magyar oldalom ilyet ne kérdezz itt 14 éves től dolgozni kell a szülők választotta életet élni v a kijelölt emberrel hálni,vagy senkivel soha és egyedül a tepsibe átfordulni.. Csoda h sokan egy cukrászdába fényes nappal beült páron ,vagy jokedvü társaságon már fröcsögnek az irigysétől..
2018. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell az endegélye, ne legyél már kislány.
2018. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Jövőre úgyis elmegy! Hétfőn szétcsapja magát, pénteken, mikor hazaér a koliból, már nyoma se lesz. Akkor meg miért tartanád most vissza?
2018. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha megbízható a lány, és a barátai is (szerintem nem baj, ha vannak a társaságban fiúk, jól jönnek a nem kívánt udvarlók esetén is), akkor engedném.

Azért nyilván fontos, hogy itt jobban figyeljen magára, de ha tudja hol a határ, és nem issza le magát totálisan, akkor menjen nyugodtan.

2018. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Írjátok, hogy engedje el...ezt a lány írta ki, arra kíváncsi, hogy otthon ha ezt előadja milyen reakcióra számíthat.
2018. nov. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
87%

18 évesen lementem 150 km-re fesztiválozni négy napra, ehhez képest a 20 km semmi. :D

Pedig nekem olyan anyám volt, hogy előtte nemhogy házibulizni, sehova se jártam. De a 18 ilyen kattanás volt nála is, hogy már nem annyira szólhat bele a dolgokba.

2018. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!