Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogadjàk el a...

Miért nem fogadjàk el a szüleim a baràtomat?

Figyelt kérdés
A szüleim nem tudjàk elfogadni a baràtomat,tôbb mint 1 éve együtt vagyunk és folyton azzal csesztetnek hogy minek jôttem össze vele mivel ő semmire valo,nem fog dolgozni.....18 éves vagyok és azt mondtàk hogyha elmerek kôltôzni ithonrol akkor soha többet nem jôhetek vissza...én nagyon szeretem de elegem van màr abbol hogy a szüleim mindenbe beleszolnak....mondtàk màr azt is hogy nem szeret csak ki hasznàl,nem visz sehova se,nem hoz ajàndékokat nekem....kôzben ez nem igaz elszoktunk jàrni minden fele,és azt beszéltük meg hogy ajàndék helyett inkàbb bujjunk ôssze este,filmezzünk meg ilyesmik! Mit tegyek?? Mert bele bolondulok màr ebbe :(
2018. dec. 7. 16:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Keresi a pénztxDDD
2018. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

Keresi a pénzt 😁😁😁

És milyen módon keresi a pénzt a lelkem?

Mesélj még, azért szép lassan kiderülnek itt a dolgok, miért nem kedvelik a szüleid.

A nyakukra viszed minden hónapban egy hetet. Hát én sem örülnék, de mondjuk én meg sem engedtem volna, a fene kerülgetne egy idegent. Az meg mi, hogy nem hoz ajándékot, helyette inkább összebújtok tévézni, stb....mi köze a kettőnek egymáshoz?

Mikor nálatok van, beszáll bármibe is, vagy addig a szüleid tartják el?

2018. dec. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az én páromat kedvelték amíg azt hitték haverok vagyunk. Utána kezdődött a "miaz, hogy munkanélküli" "mi az, hogy szegény családból jött?" "mi az, hogy nem mentek ki minusz hatszáz fokban télen sétálnj hanem bent ültök egymásnál?" "nekem ide ne hozd" "szakíts vele, hamégegyszermeglátom" stb.


Azt tanácsolom nézd kívülről anyádat és a párodat is. Derítsd fel az igazi, mély indokokat és akkor tisztán fogsz látni. Pl anyámnak az volt a baja, hogy félt, szerelmes vagyok és hamar dobbantok majd innen, mert neki nagy haszna volt belőlem.

A párommal is beszéltem arról, hogy miért olyan nehéz munkát találjon.

Utána könnyebb volt mérlegelni

2018. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Általában a szülők jól látnak. Ha 5 évvel ezelött rájuk hallgatok megspóroltam volna 5 évet egy felesleges kapcsolatból. Lenne egy jó munkahelyem és érettségim. De nem mert a rózsaszín ködtől csak a pasit láttam. Te is csak szerelmes vagy de anyud már látja ennek a végét. Majd te is akkor ismered be hogy igaza volt ha már vége lesz.
2018. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!