Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek anyám beteges...

Gags kérdése:

Mit kezdjek anyám beteges gyanakvásával?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kiváló tanulmányi eredményekkel. Nem iszok, nem dohányzok és nem soha nem nyúltam drogokhoz. Nincsenek kimaradásaim, bulikba nem járok. Minden szórakozásom ebben az életben az olvasás, a fórumozás, a háziállataim és az a pár LoL (Legue of legends) meccs amit még megengedhetek magamnak ahhoz hogy szüleim ne nevezzenek naplopónak, és ne tiltsanak el még ettől is (ez nem több 2- 3 meccsnél). Ha bár a valóságban egy sincs, a meccsek idejére általában akad 1- 2 barát, ami máris elég ahhoz hogy megkonduljanak a vészharangok. Anya minden idegen férfi hang mögött pedofilokat lát (asszem már kinőttem őket :,D) vagy emberrablókat. Elmagyaráztam neki hogy zömüket ismerem és iskolatársak, de hajthatatlan. Teljesen rám van szállva, hallgatózik, kutat, nyomoz utánam. Már nem tudom mit kezdjek vele, az őrületbe kerget.

2018. dec. 9. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Kis pia, kis buli.

Valóságba a haverokkal ökörködni.

Laza párkapcsolat, ismerkedés.


Te se vagy rendben ha ezt elfogadod, h ennyi az élet.

Anyud se ha ezt a szürke rabszolga robot életet szánja neked.


Amúgy mi van ha kicsit szembeszállsz vele.

Elmés ide oda. Megmondod a véleményed.

Semmi se lenne. Mármint több szabadságod lenne egy idő után.


A való életbe meg ezekkel nem mész semmire, h kitűnő tanuló vagy. Mert egyetemen se azok a legsikeresebbek akik kitűnő voltak mindenből anno.

Munkába se azoknak van a legjobb munkája akik anno kitűnők voltak. Nem ezen múlik.

Ahogy párkapcsolatod se attól lesz, h soha nem iszogattál, nem szívtál.

Meg boldog jó életed se attól lesz, h nem merted anyáddal szemben érvényesíteni legalább részben az akaratod.

2018. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azért nem kell átesned a ló túloldalára. A jó teljesítmény sokat számít ha tovább akarok tanulni, és egy szóval sem mondtam hogy a legjobb akarok lenni, csak jó, de azért is meg kell dolgozni.
2018. dec. 18. 05:16
 13/13 anonim válasza:
Kedves kérdező, most megijedtem, hogy nem-e én tettem ki ezt a kérdést. Nálunk sajnos teljesen ugyanez van. Próbálj meg beszélni vele, nekem úgy sikerült egy kicsit leállítani erről. Sőt, bemutattam neki irl a lolos barátaimat is, akikkel beszélek.
2019. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!