Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet valamiféle kapcsolat,...

Lehet valamiféle kapcsolat, vagy kell valamilyen kapcsolatnak lennia apa és fia között, ha az apa még csecsemőként otthagyta?

Figyelt kérdés
A kérdés rám vonatkozik, mint fiú. Nem tudom, mit tegyek, van egy apám, ő szívesen találkozna, csak nem tudom ebből lehet-e valami pozitívat kihozni.

2018. dec. 18. 01:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Utolsónál a pont.. Én csak azt mondom, legyen benned egészséges gyanakvás,mert jó eséllyel érdekből akar találkozni apád veled.
2018. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%

Az apa valóban a feleségét, a gyermek anyját hagyta el, nem a gyermeket. DE!!!! Aki utána többtíz évig szarik vastagon a gyerekére, nem kíváncsi rá, anyától függetlenül, de nem él láthatási joggal, nem tart semmilyen kapcsolatot a gyermekével hoszzú-hosszú ideig, az mondjuk ne nagyon csodálkozzon, ha a gyermeke a felbukkanás első perceiben nem a legnagyobb rokonszenvvel ugrik a nyakába.


Az anyát elhagyni, valószínúű nem ok nélküliség.

Egy hárpia nő lehet, hogy szabotálta a láthatást is.

Ám ha egy apa igazán valóban tényleg valóságosan tényszerűen komolyan szeretné a kapcsolatot tartani a gyermekével, az megtalálná a módját.


Ahol hosszú évekig lapít fater, mint ebszar a fűben, ott azért van baj.


Ám egy esély kijár mindenkinek. Meg lehet hallgatni az ő verzióját, aztán eldönteni, hogy kérsz-e belőle.


Én pl ha apám kisoromban eltűnt volna és mittomén 20-30 évvel később bukkan fel, akkor nem küldeném el a halál fasssára, de nem hagynám hogy szorosan része legyen az életemnek. Max felszínesen cimbiznék vele, mint egy idősebb haverral. De meghitt apa fia kapcsolat aligha alakulhat már ki.

2018. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

"Az anyát elhagyni, valószínúű nem ok nélküliség.


Egy hárpia nő lehet, hogy szabotálta a láthatást is" Persze, megint a nő a hárpia látatlanban....

2018. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%

Miért, 70%, ez a verzió nem lehetséges? Kismillió nő elhatárolja a közös gyereket, és csak akkor enged már, amikor kezd szrban lenni, egyetemre akar menni a gyerek, stb.

Ez nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen, mint ahogy létezik szaralak apuka is, aki valóban tojik a gyerekére.

Csak ugye ezt nekünk kell megtippelni mi a helyzet, mert a kérdező feldob egy labdát, amiben az infók 1%-a van meg.

2018. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

12-es vagyok.


Nem feltétlenül a nő az oka, nem voltam ott, nem láttam az esetet, ez csak egy eshetőség.


Két ember kapcsolatának a működése egyébként is mindkét félen múlik.


Valaki korábban írta, hogy a nőt hagyta el a fasszzi, nyilván a pali úgy élte meg, hogy ez az egyetlen eshetőség.

Úgy lenne korrekt, ha a nő álláspontját is ismernénk.


Amúgy meg csak beszélgetünk, nem ellenségek vagyunk.

2018. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy ki a szemét meg hogy ki miatt ment tönkre a kapcsolat. Egy normális apa nem szarik a gyermekére.
2018. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%
részletes háttér információ nélkül nehéz megállapítani az indokait az apának. Lehetséges jó indoka volt és lehet hogy nem. Meg is változhatott. Az is lehet hogy tényleg csak akar valamit. Szerintem Egyszer érdemes mindenképp találkozni vele, meg tudni az indokait, élet történetét , esetleg a felmenők történetét, egészségügyi problémákat a családban . Utána eldöntöd hogy megéri-e még találkozni. Ha mást nem is akkor is legalább kapsz néhány információt a génjeidről , ha mondjuk nem tudod ezeket. ÉS ki tudja akár jól is elsülhet a dolog.
2018. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
23%

8,9!


Van olyan, hogy eltiltja a gyereket a másik szülőtől. Nálunk pl a bíróság megszüntette a kapcsoalttartasi jogot- nem mintha élni akart volna vele. Ismeretségi körömben is van olyan, aki egyszerűen nem engedi a gyereket a másik szülőhöz. 10 éve váltak el, a gyerek 3 éves volt, anyuka nonstop furta apukát, a gyerek meg nyilván hitt neki, hiszen anyukának köszönhetoen az apa nem tudott a gyerekkel találkozni. Még most is abban a hitben van, hogy az apja xarik a fejére... Talán egyszer kíváncsi lesz a másik oldalra is. Egy esélyt mindenki megerdemel

2018. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%
Az exem anyja tényleg egy hárpia volt, nárcisztikus személyiségzavarra utaló tünetekkel, de sajnos az apja sem erőltette meg magát, hogy láthassa a nagyobbik fiát. Ezt utólag be is ismerte, kizárólag az új családjára koncentrált. Így a fiával felszínes maradt a viszonya.
2018. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy kicsit akkor pontosítanék. Én kerestem fel apámat, ő nagyjából semmit nem tud rólam. Anyám nem tiltotta el apámat, sőt akkoriban jól jött volna a segítsége is. Most van családja, meg több gyereke is. Nem tudom mi okból hagyott el, de olyan 5-10 éve csináltatott DNS tesztet is, pozitív lett az eredmény, de utána nem változott semmi.
2018. dec. 18. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!