Elköltözzek vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Édesanyámmal 2-en élünk az ő lakásaban édesapámat nem ismertem meghalt mikor pici voltam.

Panelban lakunk anyukám lakásában.

4 éve elhunyt a nagymamám aki ugyan ebben a tömbben lakott, a lakását én örököltem. Eddig ki volt adva a lakás, most nincs albérlő. Úgy érzem egyre nagyobb az igényem saját, személyes térre amire a lehetőség adott is. Csakhogy... ha leköltöznék a másik lakásba, anyukám itt egyedül marad és félek, hogy magányos lenne. Nem akarom magára hagyni, jó a kapcsolatunk, de szeretnék már kicsit önállóbb életet élni. Egyszer említettem neki, teljesen megértette. De láttam rajta a félelmet, hogy most akkor.ő egyedül lesz innentől. Természetesen segíteném őt anyagiakban és minden másban, naponta is találkozhatnánk mivel egy tömmben laknánk csak külön lakásban.

Mindketten egyedülállóak vagyunk. Ti mit tennétek, hogy ülnétek le vele ezt megbeszélni?

Én 26 éves vagyok, ő 61.



2018. dec. 19. 11:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

A kedves fogyatekos valaszadonak uzenem, lany vagyok es 25 eves koromig tanultam!

Egyebkent ha 1 szakmunkas v 8 altalanos pasi lennek se lenne hozza kozod es nem tudhatod kinek milyen lehetosegei vannak te idiota.

Tobbieknek koszonom :)

Beszeltem anyukammal teljesen megerti.

Januartol 1 2 dolgot meg ujitgattatok a lakason, legkesobb tavasszal bekoltozok :)

2018. dec. 19. 22:28
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
hat ha ilyen jól éltek, hogy csak úgy elpazarolhattok havi 50-120 ezer forintot akk költözz..
2018. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Örülök hogy megbeszéltétek és sok szerencsét kívánok!:)
2018. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi is így élünk. Egy házban, de külön. Praktikus, mert tudok vigyázni az unokámra, nem kell utazni, ha a “gyerekek” szórakozni, vagy romantikázni akarnak. Az unokáim a saját ágyukban alszanak, amikor megjöttek a szülők megyek haza. Nem kell taxit hívni vagy hazafuvarizni. Amikor beteg voltam, csak felhozták a főzött ételt és a bevásárlást.

Viszont: nem szoktunk csak úgy beállítani egymáshoz, nem is találkozunk naponta. Mindenki éli az életét, a közelség csak egy nagy előny.

2018. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!