Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férfiak miért nem panaszkodn...

A férfiak miért nem panaszkodnak annyit mostoha gyermekükre mint a nők?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem magam körül hogy az elvált férfiak könnyebben elfogadják új párjuk gyermekét,létük nem zavarja őket az új társsal kialakuló boldogságukban. A nők között ezzel ellentétben nagyon sok olyat látok aki féltékeny párja gyermekére, irigy a szeretetre amit kap, és sajnál tőle majdnem mindent. Van olyan nő aki az eszével megérti hogy párjának nagyon fontos a gyermeke, anyagiakat és időt is áldoz rá. Mégis csapásnak érzi hogy nem ő az első társa életében. A férfiak azért nem ilyenek. Hogyan lehetséges ez a különbség?
2018. dec. 20. 17:39
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
93%

26

Te hülye vagy. Nincs olyan, hogy dns teszt betiltva :)))))))))))))))))))))))))))))

2018. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
79%

36%-os nekem egy ilyen komplexusos kis nőgyűlölő ne gratulálgasson, nem vagyunk egy szellemi szinten.

Idióta.

És igen mindenki magából meg a köreiből indul ki. Én ismerőseimnél nem fordult még elő hogy valaki más gyerekét nevelte volna, abban a hitben hogy az az övé. Ezért is mondtam, hogy gratula hogy felétek ez ilyen általános. Bár ha az ismerőseid is ekkora nőgyűlölő farkincák mint te, akkor valahol meg is értem ezeket a nőket :)))

2018. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
5%

Csak az ...., meg a ... kedvéért:


[link]

2018. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
4%
Bár nem értem, hogy a moderátorok miért engedik a nőknek a trágárkodást, és mások közvetlen sértegetését. De lehet, hogy ők is nők. Törölnek bármit, ami a szabályzatba nem ütközik, csak kellemetlen egyes nőknek, a férfiak szidalmazását meg engedik, még akkor is, ha a szabályzatba ütközik. Tudom, hogy ez a nők, és nem a férfiak szégyene, de ettől még létezik.
2018. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
79%

33

Joghoz nyilvánvalóan ostoba vagy és nem értesz, és egy akármilyen poortálocska 3 mondatát idézed be, mint jogi szakszöveget.


Gratulálok!

Már értem, miért annyira sikeres az életed, amennyire érdemled.

2018. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
27%

Nem gondolod, hogy a te kedvedért neki állok kutakodni??? Arról nem is beszélve, hogy ezt te bevetted a fejedbe, és ettől nem tántorít el semmi. Engem annyira nem érdekelsz, hogy időt pocsékoljak rád.


De mivel Te kérdőjelezted meg az én állításomat, és te trágárkodsz, és mivel te EGYÉRTELMŰEN ÉRTESZ A JOGHOZ, neked kell bizonyítanod. Neked ez könnyedén menni fog. Én mondtam valamit, amit figyelmen kívül is hagyhattál volna. De belém kötöttél, hát akkor bizonyítsd az igazadat! Jöhetnek a német, és francia törvények, a magyarokkal együtt, melyek hitelt érdemlően bizonyítják az igazadat. Utána meghajlok, és megkövetlek. De addig csak hisztinek tekintem minden szavad.


Persze te vagy a nő, a felsőbbrendű lény, neked alanyi jogon igazad van itt.

2018. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
52%

36


1, IDÉZD a "trágár" hozzászólásomat!


2, Az bizonyít, aki állít. Te állítottad, hogy "betiltották". Bizonyíts!


3, Ki mondta, hogy nő vagyok, haver?

2018. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%

#31 hozzászólásod.

NEM VAGYOK A HAVEROD!!!!


Szóval nem tudod semmivel alátámasztani, csak hisztizel.


Férfi biztosan nem vagy. :-)

2018. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
50%

38

Ismétlem: IDÉZD a "trágár" hozzászólásomat!


Mert a "hülye" kifejezés nem az.


Verd magad tovább, még! Lássuk!

2018. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
0%
Akkor jó. Te egy hülye vagy. Én meg nem civakodom hülyékkel.
2018. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!